Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa ciągle odrzuca propozycje ról u Patryka Vegi. Aktorka wyjawiła powód...

Zaskakujące!

Redakcja VIVA! 19 września 2020 08:01
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa pomimo młodego wieku wciąż wspina się na wyżyny polskiego show-biznesu. Niespełna 21-letnia aktorka ma już pokaźne portfolio. Nic dziwnego więc, że jest rozchwytywana przez reżyserów i producentów filmowych. Jednym z nich jest Patryk Vega, który zasypuje Julię propozycjami. Według krążących plotek młoda aktorka odrzuca jedną za drugą. Ostatnio przyznała, że faktycznie jest w tym dużo prawdy. Julia Wieniawa wyznała w rozmowie dla serwisu Pomponik.pl, dlaczego odrzuca role od kontrowersyjnego Patryka Vegi. 

Julia Wieniawa regularnie odrzuca role, które proponuje jej Patryk Vega

Młoda aktorka zaczynała karierę na deskach Teatru Muzycznego "Roma" w ramach Warsztatowej Akademii Musicalowej. Rozgłos przyniosła jej rola Pauliny w serialu Rodzinka.pl. Od tamtej pory jej popularność tylko rośnie. Poza aktorstwem spełnia się również muzycznie. Julia Wieniawa pracuje nad swoją debiutancką płytą. W 2018 roku wydała singiel Nie muszę, który zapowiedział nadchodzący krążek. Ostatnio założyła też własną markę kosmetyczną Jusee. Jej głównym zajęciem nadal pozostaje jednak aktorstwo. Julia Wieniawa na dużym ekranie zadebiutowała właśnie w filmie Patryka Vegi. Dwa lata temu zagrała w Kobietach Mafii. Wcieliła się wtedy w córkę gangstera, którego zagrał Bogusław Linda

Dlaczego Julia Wieniawa odrzuca propozycje Patryka Vegi? 

Julia Wieniawa współpracowała z kontrowersyjnym reżyserem dwukrotnie. Na planie spotkała się z nim również przy okazji zdjęć do filmu Small World, który czeka jeszcze na swoją premierę. Podobno jednak aktorka miała o wiele więcej okazji, żeby zagrać u Patryka Vegi. Aktorka potwierdziła to w rozmowie dla serwisu Pomponik.pl. Wyjawiła też z jakiego powodu odrzuca jego propozycje! 

"Patryk złożył mi parę propozycji. Jednak albo czas mi nie pozwalał na podjęcie współpracy, albo dana rola była dla mnie zbyt kontrowersyjna lub wymagająca", tłumaczyła Julia Wieniawa. 

Młoda aktorka podkreśliła jednak, że ceni go jako reżysera. "On wyciąga aktorów z szufladek wizerunkowych. Mam nadzieję, że w przyszłości spotkam się z Patrykiem na planie". Wypowiedziała się również na temat oczekującego na swoją premierę filmu Small World. Wytłumaczyła, że Patryk Vega ma teraz na głowie inne projekty, lecz możliwe, że trafi na ekrany pod koniec tego roku.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.