Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM JEST GŁOŚNO

Jedna sytuacja załamała Julię Wieniawę: „Było mi tak przykro, że się popłakałam..."

Aktorka nie umie poradzić sobie z...

Rafał Kowalski 14 listopada 2018 19:57
Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Nazwisko Julii Wieniawy od kilku tygodni nie schodzi z nagłówków gazet. Wszystko za sprawą informacji dotyczących jej kryzysu w związku z Antonim Królikowskim. Tabloidy sugerowały, że 19-latka ma romans ze swoim byłym chłopakiem Nikodemem Rozbickim. Gwiazda wielokrotnie dementowała już te informacja i zapewniała, że wciąż tworzy szczęśliwą parę z Antkiem.

Julia Wieniawa o paparazzich

Aktorka na co dzień nie przejmuje się fotografami, którzy od czasu do czasu robią jej zdjęcia z ukrycia. Ostatnie wydarzenia nasiliły jednak obecność paparazzi pod domem gwiazdy, co sprawiło, że Julka nie wytrzymała emocjonalnie. „Dwa dni temu spotkałam paparazzi pod swoim mieszkaniem, bo szukali sensacji a propos ostatnich medialnych szumów i było mi tak przykro, że się popłakałam. Wtedy pierwszy raz w życiu poczułam się bardzo niebezpiecznie przy własnym mieszkaniu – po pierwsze nie wiem, kto to jest, po drugie mam poczucie, że ktoś mnie śledził odkąd skończyłam pracę, to jest chore!”, poskarżyła się aktorka w programie Demakijaż.

Dodała też, że nie uporałaby się z tą sprawą, gdyby nie ukochany. „Ja wpadłam w pewną paranoję, Antek mi mówił, że on to przeszedł parę lat temu- miał schizę, że się oglądał, czy ktoś za nim nie idzie. Muszę się tego wyzbyć”, usłyszeliśmy w programie Krzysztofa Ibisza.

Julia Wieniawa potwierdziła także to, co często mówią inne osoby znane – hejt istnieje tylko w sieci, na żywo ciężko się z nim spotkać... „Ja czytam czasami te komentarze i mnie to boli, że kurczę ktoś rozpisuje się na mój temat tak negatywnie, a z drugiej strony na moim Instagramie, ani w realu nikt nie mówi mi nic złego, nikt nie pała do mnie nienawiścią”, powiedziała 19-latka na wizji.

Co denerwuje Antka Królikowskiego?

Ukochana Antoniego Królikowskiego przyznała jednak, że jej związek nie jest cukierkowy. Kilka rzeczy aktora potrafi zdenerwować. Jedną z nich jest ciągła nieobecność Julki. „Antek mówi, że nie mam czasu. Czasami faktycznie się mijamy. W tym roku np. nie byłam na wakacjach”, powiedziała Wieniawa w Polsat Cafe. Z kolei 19-latce podnoszą ciśnienie bzdurne artykuły na jej temat. Co robi, gdy czyta, że ma kryzys w związku? „Nam zazwyczaj znajomi podsyłają takie artykuły. To jest irytujące. Staramy się zachować milczenie w takich sytuacjach. Ale gdy ktoś przekracza granicę, w pewnym momencie musimy zareagować, np. jakieś zdjęcie na Instagram wstawiamy razem”, zdradziła gwiazda.

Wierzymy, że Antek i Julka poradzą sobie ze wszystkim przeciwnościami losu, a ich związek dzięki różnym próbom tylko się umocni. Kibicujecie im?  

Julia Wieniawa jest w ciąży z Antonim Królikowskim?
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Julia Wieniawa-Narkiewicz
Fot. Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.