Michał Szpak, Viva czerwiec 2017, Julia Wieniawa styczeń 2019
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli. Poznaj szczegóły!

Towarzyszyć będzie jej... Michał Szpak!

Gabriela Czernecka 29 kwietnia 2019 11:57
Michał Szpak, Viva czerwiec 2017, Julia Wieniawa styczeń 2019
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Oboje młodzi, utalentowani i rozchwytywani. Nic dziwnego, że wybór padł właśnie na nich. Julia Wieniawa to najgłośniejsze nazwisko ostatnich miesięcy. Gra w Rodzince.pl, wystąpiła w filmie Patryka Vegi, pojechała do Cannes i została ambasadorką kilku kampanii reklamowych. Michał Szpak to artysta, który świetnie radzi sobie nie tylko na scenie, ale i jako juror w programie The Voice of Poland. Teraz zarówno Julia, jak i Michał będą mieli okazję sprawdzić się w nowej roli. Jakiej?

Julia Wieniawa prowadzącą Polsat SuperHit Festival

Julia Wieniawa i Michał Szpak wspólnie poprowadzą Polsat SuperHit Festival w Sopocie. Michała Szpaka zobaczymy w duecie z Krzysztofem Ibiszem w pierwszym dniu festiwalu, czyli 24 maja. Natomiast Julia Wieniawa wystąpi razem z Maciejem Rockiem podczas sobotnich koncertów, 25 maja. Początkowo sądzono, że Julia i Michał razem poprowadzą jeden z wieczorów. By jednak ułatwić im zadanie będą mieli okazję współprowadzić muzyczne show wraz z bardziej doświadczonymi kolegami. 

Jak donosi Flesz wybór prowadzącej należał do samej dyrektor programowej stacji, Niny Terentiew, która nie miała wątpliwości, kto może poprowadzić Festiwal: „ Scenariusz naszego Festiwalu układa publiczność. Przedstawiamy artystów, których najchętniej słuchają nasi widzowie i których płyty pokryły się w tym roku platyną. A Julia Wieniawa jest dziewczyną, która interesuje i elektryzuje młodych ludzi. Ponad milion followersów codziennie chce wiedzieć, gdzie bywa, co je, co ma na sobie, czego słucha i z kim się spotyka”, wyznała.

Sama również zainteresowała się jej działalnością: „Ja zaś jestem zafascynowana jej aktorstwem w naszym nowym serialu „Zawsze warto”, który pokażemy już jesienią. Gra tam jedną z głównych ról w sposób prawdziwy, przejmujący i nie pozostawiający wątpliwości, że wybrała dobry zawód. Sama jestem ciekawa, jak zadebiutuje w roli prowadzącej Festiwal”, mówi w rozmowie z magazynem Flesz.

Jak myślicie, czy Julia sprawdzi się w roli prowadzącej?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?