Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016 NEW
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM
TYLKO U NAS!

Julia Pietrucha urodziła! Znamy płeć pierwszego dziecka aktorki

Gwiazda i jej partner zostali rodzicami w tym tygodniu

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2018 13:59
Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016 NEW
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM

Julia Pietrucha urodziła! Jak udało nam się dowiedzieć, aktorka znana z ról w serialach 39 i pół, M jak miłość czy Blondynka w tym tygodniu po raz pierwszy została mamą. Gwiazda i jej partner Mateusz Jankowski powitali na świecie córeczkę.

Julia Pietrucha urodziła. Jak czuje się mama i dziecko. Płeć dziecka

Pierwsze dziecko aktorki i piosenkarki, która w 2016 roku wydała doskonale przyjęty przez krytykę i publiczność album Parsley, przyszło na świat we wtorek 19 czerwca o godzinie 2:10. Zarówno Julia Pietrucha, jak i dziecko czują się dobrze. Zgodnie z informacjami, które wcześniej zdradziła artystka, wraz z ukochanym Mateuszem Jankowskim powitali na świecie córeczkę. 

Ciąża Julii Pietruchy

Rok 2017 obfitował w życiu aktorki w duże zmiany. W maju rozstała się ze swoim długoletnim partnerem, Ianem Dowem w atmosferze skandalu. Szybko wyszło również na jaw, że spotyka się z Mateuszem Jankowskim. Z kolei w 11 lutego 2018 roku poinformowała fanów i media, że spodziewa się pierwszego dziecka!

„Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami”, napisała wówczas w statusie na Facebooku. 

Mimo ciąży, do ostatnich chwil pozostawała aktywna zawodowo.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Kim jest Mateusz Jankowski, partner Julii Pietruchy?

To muzyk i serdeczny przyjaciel aktorki, który mocno wspierał ją, gdy walczyła z oskarżeniami o przypisanie sobie owoców cudzej pracy ze strony byłego partnera, Iana Dowa. Miało to oczywiście związek z płytą Parsley. To wtedy między Julią Pietruchą i Mateuszem Jankowskim nawiązała się silna więź. Łączy ich podobna wrażliwość, priorytety oraz silne uczucie.

„Mateusz mocno wspierał Julię podczas konfliktu z Ianem. To, że mogła na niego liczyć w tak trudnym dla niej momencie, jeszcze bardziej ją do niego zbliżyło. Choć początkowo styl życia Iana wydawał się Julii atrakcyjny, z czasem zmęczyła się tułaniem z miejsca na miejsce”, wyznał jakiś czas temu w magazynie Party znajomy artystki.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.