TYLKO U NAS!

Maffashion planuje dziecko? Blogerka zdradziła nam swoje największe marzenie!

W młodym wieku osiągnęła już ogromny sukces!

Weronika Kostyra 22 lutego 2018 11:00

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska i jej chłopak Czarek Jóźwik to najsłynniejsza para polskiego Internetu. Ich życie śledzą z zapartym tchem tysiące fanów oraz media. Są razem już trzy lata. W październiku 2016 zaręczyli się w Londynie, jednak do tej pory nie pojawiły się informacja ich ślubie. W wywiadzie dla VIVY! blogerka zdradziła jednak swoje plany dotyczące życia prywatnego. Czy planuje założyć rodzinę?

Maffashion planuje dziecko?

Julię i Czarka, jednego z współzałożycieli Kanału Abstrachuje TV łączy wiele, między innymi poczucie humoru. To dzięki temu często łączyli swoje projekty i Maffashion występowała gościnie w zabawnych filmach swojego narzeczonego i jego przyjaciół. Mimo że wciąż ma mnóstwo marzeń i planów, wiele z nich już się spełniło. „Mój największy sukces? Jeszcze parę lat temu powiedziałabym, że to, że od ukończenia 19. roku życia utrzymuję się sama. Na studia także nie dostawałam pieniędzy od rodziców”, mówi Julia.

Maffashion ma dopiero 30 lat, w bardzo młodym wieku osiągnęła już ogromy sukces! „Na przestrzeni lat wydarzyło się w moim życiu wiele niesamowitych rzeczy. Jednak żadna z nich nie miałaby miejsca, gdyby nie żyłka do biznesu, konsekwencja, prawdziwość i intuicja. Pierwsze nagrody za najlepszego bloga, okładka w magazynie, zaproszenia na światowe pokazy, własna marka odzieżowa, założenie firmy i zatrudnianie ludzi, współpraca z wielkimi markami, takimi jak Dior, Swarovski, YSL – nie jestem w stanie zliczyć. To wszystko zgrywa się w jedną całość. To nie pojawiło się od razu. Działalność w internecie rozpoczęłam ponad dziewięć lat temu, kiedy jeszcze nie było Instagramu i znanego obecnie wachlarza możliwości”, wyznała.

Na przestrzeni lat wydarzyło się w moim życiu wiele niesamowitych rzeczy.

Czy chciałaby teraz skupić się na życiu prywatnym i ustatkować? „Pytasz, o czym marzę? Chciałabym mieć dzieci. I to nie jedno! Rodzinę. I żeby wszystkie moje projekty, nad którymi pracuję, się ziściły!”, zdradziła w najnowszej VIVIE!

Czy to znaczy, że możemy spodziewać się wkrótce radosnych wieści? Życzymy spełnienia marzeń! 

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.