Jacek Kurski, Joanna Kurska
Fot. Piętka Mieszko/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna i Jacek Kurscy zostali rodzicami. Córeczka pary jest już na świecie

Jak ma na imię córka Jacka Kurskiego?

Gabriela Czernecka 25 marca 2021 11:41
Jacek Kurski, Joanna Kurska
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna i Jacek Kurscy po raz pierwszy zostali rodzicami. Joanna Kurska urodziła córkę, która otrzymała aż trzy imiona! Poznajcie szczegóły. 

Jacek Kurski został ojcem

O ciąży Joanny Kurskiej media donosiły w styczniu tego roku. Chwilę później radosną nowinę potwierdzili sami zainteresowani. Zarówno Jacek Kurski, jak i Joanna Kurska mają dzieci z poprzednich związków. Jacek Kurski został właśnie ojcem po raz czwarty, a pani Joanna mamą po raz drugi. Z ogromnym entuzjazmem oczekiwali na pierwszego wspólnego potomka. Na początku lutego Kurscy przyznali, że powitają na świecie córkę. Para już wtedy wyjawiła, jakie imiona zamierzają jej nadać. Córka Jacka Kurskiego to Anna Klara Teodora. Wybór imion nie był przypadkowy, bowiem są one hołdem dla jego zmarłej mamy. „Gdy moja mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje. Tak zresztą widziała to moja mama w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córka miała na imię Anna po mamie. A nawet pełniej – w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola – Anna Klara Teodora”, wyznał w rozmowie z tabloidem.

ZobaczJacek Kurski z żoną wybrali imię dla dziecka. Jest bardzo symboliczne

Córka Jacka Kurskiego już na świecie

Jak podaje Super Express, córka Jacka Kurskiego jest już na  świecie. Dumny tata podzielił się radosną nowiną za pośrednictwem Twittera: „Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA - z serca dziękujemy lekarzom i personelowi). Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek”, wyznał.

Serdecznie gratulujemy!  

Zobacz równieżŻona Jacka Kurskiego potwierdziła doniesienia mediów. Polityk po raz czwarty zostanie ojcem

Jacek Kurski dziecko
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.