Jessica Chastain Cannes 2017
Fot. getty images
Z ŻYCIA GWIAZD

Jessica Chastain po raz pierwszy została mamą! Dziecko urodziła surogatka 

Dziewczynka czy chłopiec?

Monika Katarzyna Krupska 19 listopada 2018 14:00
Jessica Chastain Cannes 2017
Fot. getty images

Znana z takich filmów, jak między innymi Marsjanin czy Mama, Jessica Chastain właśnie po raz pierwszy została mamą. Aktorka w wieku 41 lat doczekała się córeczki, którą urodziła surogatka! Jessica wraz z mężem nie informowali mediów o planach macierzyńskich. Imię córeczki przedostało się, jednak do sieci! 

Jessica Chastain została mamą dziewczynki 

Gwiazda Hollywood w czerwcu ubiegłego roku wyszła za mąż na włoskiego biznesmena Giana Lucę Passi de Preposulo. Włoch pochodzi z arystokratycznej rodziny. Na co dzień związany jest z branżą mody. Jessica i Gian spotykają się ze sobą od 2012 roku. Para nie komentuje swojego życia prywatnego w prasie, ale mąż aktorki często towarzyszy jej na różnych wyjściach!

Jak donosi Page Six małżeństwo zostało rodzicami córeczki, którą cztery miesiące temu urodziła sugoratka! Córka pary otrzymała na imię Giulietta. 

Rodzicom gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?