Na świat przyszło pierwsze dziecko Jeremy'ego Meeksa i Chloe Green

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2018 12:01

Ich związek wciąż wywołuje ogromne emocje. Jeremy Meeks, uznany za najprzystojniejszego więźnia świata, od roku spotyka się z dziedziczką miliardowej fortuny, Chloe Green. To dla niej zostawił żonę i trójkę dzieci. Teraz para po raz pierwszy została rodzicami.

Jeremy Meeeks, najprzystojniejszy więzień świata, i Chloe Green zostali rodzicami

Radosną nowiną na swoim Instagramie podzielił się dumny tata. Jeremy Meeeks zamieścił zdjęcie, na którym trzyma maleństwo za rączki.

„Z radością pragniemy ogłosić narodziny naszego pięknego synka, Jaydena Meeksa-Greena. Urodził się 29 maja 2018 roku. Oboje, mama i dziecko, czują się dobrze. Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prywatności”, podpisał je Jeremy Meeks.

Romans Jeremy'ego Meeksa i Chloe Green

Ich płomienny romans, który wywołał ogromny skandal w mediach zachodnich, rozpoczął się na dobre na przełomie czerwca i lipca 2017 roku. Wówczas światło dzienne ujrzały ich zdjęcia z wakacji w Turcji, na których bezwstydnie obściskiwali się przed obiektami paparazzi. Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że... Jeremy Meeks był wówczas w związku małżeńskim i powiedział swojej żonie, że to wyjazd służbowy!

Gdy dowiedziała się o całej sprawie nie kryła ogromnego żalu, podkreślając, że jeszcze niedawno świętowali ósmą rocznicę ślubu, czekała na niego, gdy przebywał w więzieniu oraz wypominała mu, że podkreślał publicznie, jak istotną wartością jest dla niego rodzina i małżeństwo. Wkrótce potem rozwiedli się, zaś Jeremy Meeks zapewnia, że Chloe Green, córka miliardera, to miłość jego życia. Nic dziwnego, że internauci mają poważne wątpliwości dotyczące szczerości tego uczucia i zastanawiają się czy kochałby ją tak samo mocno, gdyby nie bajońskie sumy na koncie...  

1/7
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks z synem
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
1/7

Jeremy Meeeks z poprzedniego małżeństwa ma jednego syna. Dwójka pozostałych (syn i córka) były dziećmi jego żony z wcześniejszego związku.

2/7
Zdjęcia synka Jeremy'ego Meeksa
Copyright @Instagram @jeremymeeks
2/7

Jayden Meeks-Green to drugie dziecko Jeremy'ego Meeeksa i pierwsze Chloe Green.

3/7
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks z synami
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
3/7

Jeremy Meeeks wychowywał wraz z byłą żoną, poza wspólnym synem, dwójkę dzieci z jej poprzedniego związku: syna i córkę.

4/7
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks z synami
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
4/7

Jeremy Meeeks i jego była żona byli małżeństwem przez 8 lat.

5/7
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks z synami
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
5/7

Jeremy Meeeks i jego była żona wydawali się niezwykle szczęśliwym i zgodnym małżeństwem.

6/7
Jeremy Meeks, Chloe Green i ich płomienny romans
Copyright @East News
6/7

Wszystko przekreślił jednak romans Jeremy'ego Meeeksa z Chloe Green, córką amerykańskiego miliardera.

7/7
Jeremy Meeks, Chloe Green i ich płomienny romans
Copyright @East News
7/7

Jeremy Meeeks i Chloe Green są zaręczeni i planują ślub! 29 maja 2018 roku na świat przyszedł ich synek, Jayden Meeks-Green.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.