O TYM SIĘ MÓWI

Najprzystojniejszy więzień świata i jego kochanka zostali rodzicami!

Na świat przyszło pierwsze dziecko Jeremy'ego Meeksa i Chloe Green

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2018 12:01

Ich związek wciąż wywołuje ogromne emocje. Jeremy Meeks, uznany za najprzystojniejszego więźnia świata, od roku spotyka się z dziedziczką miliardowej fortuny, Chloe Green. To dla niej zostawił żonę i trójkę dzieci. Teraz para po raz pierwszy została rodzicami.

Jeremy Meeeks, najprzystojniejszy więzień świata, i Chloe Green zostali rodzicami

Radosną nowiną na swoim Instagramie podzielił się dumny tata. Jeremy Meeeks zamieścił zdjęcie, na którym trzyma maleństwo za rączki.

„Z radością pragniemy ogłosić narodziny naszego pięknego synka, Jaydena Meeksa-Greena. Urodził się 29 maja 2018 roku. Oboje, mama i dziecko, czują się dobrze. Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prywatności”, podpisał je Jeremy Meeks.

Romans Jeremy'ego Meeksa i Chloe Green

Ich płomienny romans, który wywołał ogromny skandal w mediach zachodnich, rozpoczął się na dobre na przełomie czerwca i lipca 2017 roku. Wówczas światło dzienne ujrzały ich zdjęcia z wakacji w Turcji, na których bezwstydnie obściskiwali się przed obiektami paparazzi. Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że... Jeremy Meeks był wówczas w związku małżeńskim i powiedział swojej żonie, że to wyjazd służbowy!

Gdy dowiedziała się o całej sprawie nie kryła ogromnego żalu, podkreślając, że jeszcze niedawno świętowali ósmą rocznicę ślubu, czekała na niego, gdy przebywał w więzieniu oraz wypominała mu, że podkreślał publicznie, jak istotną wartością jest dla niego rodzina i małżeństwo. Wkrótce potem rozwiedli się, zaś Jeremy Meeks zapewnia, że Chloe Green, córka miliardera, to miłość jego życia. Nic dziwnego, że internauci mają poważne wątpliwości dotyczące szczerości tego uczucia i zastanawiają się czy kochałby ją tak samo mocno, gdyby nie bajońskie sumy na koncie...  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.