O TYM SIĘ MÓWI

Najprzystojniejszy więzień świata i jego kochanka zostali rodzicami!

Na świat przyszło pierwsze dziecko Jeremy'ego Meeksa i Chloe Green

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2018 12:01

Ich związek wciąż wywołuje ogromne emocje. Jeremy Meeks, uznany za najprzystojniejszego więźnia świata, od roku spotyka się z dziedziczką miliardowej fortuny, Chloe Green. To dla niej zostawił żonę i trójkę dzieci. Teraz para po raz pierwszy została rodzicami.

Jeremy Meeeks, najprzystojniejszy więzień świata, i Chloe Green zostali rodzicami

Radosną nowiną na swoim Instagramie podzielił się dumny tata. Jeremy Meeeks zamieścił zdjęcie, na którym trzyma maleństwo za rączki.

„Z radością pragniemy ogłosić narodziny naszego pięknego synka, Jaydena Meeksa-Greena. Urodził się 29 maja 2018 roku. Oboje, mama i dziecko, czują się dobrze. Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prywatności”, podpisał je Jeremy Meeks.

Romans Jeremy'ego Meeksa i Chloe Green

Ich płomienny romans, który wywołał ogromny skandal w mediach zachodnich, rozpoczął się na dobre na przełomie czerwca i lipca 2017 roku. Wówczas światło dzienne ujrzały ich zdjęcia z wakacji w Turcji, na których bezwstydnie obściskiwali się przed obiektami paparazzi. Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że... Jeremy Meeks był wówczas w związku małżeńskim i powiedział swojej żonie, że to wyjazd służbowy!

Gdy dowiedziała się o całej sprawie nie kryła ogromnego żalu, podkreślając, że jeszcze niedawno świętowali ósmą rocznicę ślubu, czekała na niego, gdy przebywał w więzieniu oraz wypominała mu, że podkreślał publicznie, jak istotną wartością jest dla niego rodzina i małżeństwo. Wkrótce potem rozwiedli się, zaś Jeremy Meeks zapewnia, że Chloe Green, córka miliardera, to miłość jego życia. Nic dziwnego, że internauci mają poważne wątpliwości dotyczące szczerości tego uczucia i zastanawiają się czy kochałby ją tak samo mocno, gdyby nie bajońskie sumy na koncie...  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.