Jeniffer Lopez, Guadalupe Lopez
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

To nagranie podbija internet! Jennifer Lopez zaprosiła mamę na scenę

74-letnia Guadalupe zaskoczyła fanów J.Lo!

Ksenia Krasko 13 grudnia 2019 15:55
Jeniffer Lopez, Guadalupe Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że ma doskonały kontakt z ukochaną mamą, Guadalupe Lopez (Rodriguez). Piosenkarka złożyła jej wzruszające życzenia z okazji 74. urodzin, a wideo, opublikowane przez artystkę, podbija sieć!

Jennifer Lopez tańczy z mamą

Jedna z najpopularniejszych, najbogatszych i najbardziej wpływowych artystek naszych czasów wychowała się w biednej rodzinie w Bronksie, w Nowym Jorku. Rodzice słynnej J.Lo ciężko pracowali, aby przyszła gwiazda i jej siostry otrzymały dobre wykształcenie.

Mama Jennifer Lopez skończyła wczoraj 74 lata i z tej właśnie okazji piosenkarka opublikowała niezwykłe wideo ze swojego koncertu. Widać na nim, że Guadalupe najpierw tańczy pod sceną – dokładnie powtarzając ruchy słynnej córki – a potem także na scenie, tworząc fantastyczny duet z J.Lo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

People ask me where I get my energy from, my drive, my dance moves lol...well now you know...Guadalupe... my mommy... for as long back as I can remember, I can see her dancing, laughing and lighting up every room she was in. she is the definition of youthful and timeless at every age... she loved music and movies and history and musicals and believed in true love... and she put all of that into me... and I am all the better for it. You made me who I am today... you’re 74 today Mommy, Beautiful as ever, alive as ever and still dancing like a teenager...thank you for loving me the way you do, for everything, for being you, there aren’t enough words, I love you forever ♥️ Happy Birthday you force of nature... #thelupinator

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

„Ludzie pytają, skąd czerpię energię, chęci i ruchy taneczne... Teraz już wiecie. Guadalupe, moja mama... Odkąd pamiętam, widziałam, jak tańczy, śmieje się i rozświetla każdy pokój, w którym się znajduje. Jest definicją młodości i wieczności w każdym wieku”, czytamy na profilu Lopez.

Gwiazda filmu Ślicznotki przyznała, że to matka zaszczepiła w niej kreatywność. „Kochała muzykę, filmy, historię, i wierzyła w prawdziwą miłość... I włożyła we mnie to wszystko”.

„Sprawiłaś, że jestem dzisiaj tym, kim jestem. [...] Dziękuję za twoją miłość do mnie, za wszystko, za to, że jesteś sobą. Kocham cię na zawsze. Wszystkiego najlepszego, siło natury”, napisała wzruszająco J.Lo.

A jak Wam się podoba mama gwiazdy? 

Lynda Lopez, Guadalupe Rodriguez, Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, Guadalupe Lopez, Lydia Lopez
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.