Jennifer Lopez, Guadalupe Lopez, Guadalupe Rodriguez
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez z mamą w jednej kampanii. 74-letnia Guadalupe wygląda fenomenalnie!

Co wiemy o mamie słynnej J.Lo?

Ksenia Krasko 29 sierpnia 2020 10:48
Jennifer Lopez, Guadalupe Lopez, Guadalupe Rodriguez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że ma doskonały kontakt z ukochaną mamą, Guadalupe Lopez (Rodriguez). 74-letnia Lupe, jak mawiają na nią bliscy, wspiera córkę na każdym kroku, ale nie zawsze tak było! Dziś najgorsze już za nimi. Panie wystąpiły teraz we wspólnej kampanii. Efekty zostały uwiecznione na zdjęciach i nie da się nie zauważyć, że 74-letnia Guadalupe wygląda fenomenalnie. Co wiemy o mamie słynnej J.Lo?

Kim jest mama Jennifer Lopez?

Jedna z najpopularniejszych, najbogatszych i najbardziej wpływowych artystek naszych czasów wychowała się w biednej rodzinie w Bronksie, w Nowym Jorku. Rodzice Jennifer Lopez ciężko pracowali, aby przyszła gwiazda i jej siostry otrzymały dobre wykształcenie. Guadalupe Rodriguez urodziła się w Portoryko. Zanim została matką, nauczała w szkole. Później poświęciła się wychowywaniu trzech córek – najstarsza Leslie również jest nauczycielką, Jennifer robi międzynarodowa karierę piosenkarki i aktorki, a najmłodsza Lynda odnosi sukcesy w zawodzie dziennikarki.

Chociaż Guadalupe w młodości marzyła o gwiazdorskiej sławie, nigdy nie chciała, aby jej córki szły w tym kierunku. Dlatego też pokłóciła się z J.Lo, gdy ta postanowiła porzucić szkołę na rzecz aktorstwa. Po kilku latach przyznała córce rację i od tamtej chwili są właściwie nierozłączne. Lupe często towarzyszy wokalistce w trasach koncertowych i z wielką przyjemnością zajmuje się ukochanymi wnukami, bliźniakami Emme i Maxem.

Jennifer Lopez tańczy z mamą

Mama Jennifer Lopez skończyła w grudniu ubiegłego roku 74 lata, a piosenkarka opublikowała niezwykłe wideo ze swojego koncertu, które odnosi się do tego ważnego wydarzenia w ich życiu. Widać na nim, że Guadalupe najpierw tańczy pod sceną – dokładnie powtarzając ruchy słynnej córki – a potem także na scenie, tworząc fantastyczny duet z J.Lo. „Ludzie pytają, skąd czerpię energię, chęci i ruchy taneczne... Teraz już wiecie. Guadalupe, moja mama. Odkąd pamiętam, widziałam, jak tańczy, śmieje się i rozświetla każdy pokój, w którym się znajduje. Jest definicją młodości i wieczności w każdym wieku”, napisała Lopez. „Kochała muzykę, filmy, historię, i wierzyła w prawdziwą miłość... I włożyła we mnie to wszystko”, dodała.

„Sprawiłaś, że jestem dzisiaj tym, kim jestem. [...] Dziękuję za twoją miłość do mnie, za wszystko, za to, że jesteś sobą. Kocham cię na zawsze. Wszystkiego najlepszego, siło natury”, wyznała wzruszająco J.Lo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

People ask me where I get my energy from, my drive, my dance moves lol...well now you know...Guadalupe... my mommy... for as long back as I can remember, I can see her dancing, laughing and lighting up every room she was in. she is the definition of youthful and timeless at every age... she loved music and movies and history and musicals and believed in true love... and she put all of that into me... and I am all the better for it. You made me who I am today... you’re 74 today Mommy, Beautiful as ever, alive as ever and still dancing like a teenager...thank you for loving me the way you do, for everything, for being you, there aren’t enough words, I love you forever ♥️ Happy Birthday you force of nature... #thelupinator

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Teraz panie miały okazję wziąć udział razem w sesji zdjęciowej, która została opublikowana na łamach magazynu People. Fotografie wykonano w ramach kampanii marki Coach, której JLo została niedawno twarzą. Na planie sesji nie pojawiła się jednak sama. Towarzyszyli jej mama Guadalupe i jej dzieci Emme i Max. Zdjęcia trafiły już do sieci i nie da się nie zauważyć, że Jennifer Lopez ma z mamą świetny kontakt. Fani zwrócili także uwagę na wygląd Lupe. 74-letnia mam artystki naprawdę świetnie wygląda. Zobaczcie sami! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez People Magazine (@people)

Lynda Lopez, Guadalupe Rodriguez, Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, Guadalupe Lopez, Lydia Lopez
Fot. Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.