Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
O TYM JEST GŁOŚNO!

Zaręczyny w cieniu skandalu?! Czy Jennifer Lopez wybaczy zdradę ukochanemu?

Kim jest Alex Rodriguez?

Olga Figaszewska 12 marca 2019 12:10
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza wzbudza ogromne emocje. Para poznała się dwa lata temu i niedawno postanowili rozpocząć kolejny etap swojego związku. Wkrótce staną na ślubnym kobiercu, a to wydarzenie z pewnością zostanie wyprawione z prawdziwym rozmachem. W mediach pojawiły się jednak  niepokojące informacje. Czy Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez?!

Zaręczyny w cieniu skandalu?

W wywiadach podkreślali, że łączy ich prawdziwe uczucie i nigdy dotąd nie byli tak szczęśliwi. Poznali się 12 lat temu podczas jednego z meczów New York Yankees i New York Mets. Od raz zwrócili na siebie uwagę, ale byli wówczas szczęśliwi w innych związkach. Spotykać zaczęli się dopiero w listopadzie 2017 roku. Wtedy nikt nie dawał im szans na zbudowanie trwałej relacji. Stało się inaczej. „Ja go rozumiem jak nikt przedtem, i on rozumie mnie jak nikt przedtem. Kiedy miał dwadzieścia lat podpisał największy kontrakt sportowy w tamtych czasach. Moja płyta była na pierwszych miejscach, podobnie jak mój film i stworzyły historię. Oboje mieliśmy dużo wyzwań, gór i dołów kiedy mieliśmy 30 lat, i mając 40 lat bardzo dużo już przeżyliśmy. A co najważniejsze – oboje ciężko nad sobą pracowaliśmy”, mówiła Jennifer Lopez we wspólnym wywiadzie dla Vanity Fair.

Dziś uważani są za jedną z najpiękniejszych par Hollywood i… kilka dni temu ogłosili swoje zaręczyny! „Powiedziała TAK”, napisał Alex pod romantyczną fotografią. Wszystkich zachwycił imponujący pierścionek (wart 4,5 miliona dolarów), który ukochany podarował swojej wybrance.

Wydawało się, że nic nie zakłóci ich szczęścia. Tymczasem w amerykańskich mediach rozpętała się prawdziwa burza! Były baseballista został oskarżony o zdradę! Podobno Alex miał spotykać się potajemnie z byłą żoną, swojego dawnego kolegi, Jessicą Canseco.

„Biedna Jennifer, nie ma pojęcia, kim on tak naprawdę jest”, napisał na Twitterze były członek drużyny Major League.

Podobno Jose Canseco nakrył kochanków na rozmowie telefonicznej. Chociaż z byłą żoną rozwiódł się w 1999 roku widać, że wciąż chowa w sobie urazę do Rodrigueza. W jednym z wpisów zasugerował, jak najlepiej powinni rozwiązać sytuację.

 „Alex Rodriguez, przestań być kawałkiem g**na. Przestań zdradzać Jennifer. (...) Alex wyzywam się do bokserskiej walki na macie MMA, kiedy tylko chcesz”, dodał.

Były basebalista jest gotowy udowodnić, że mówi prawdę, dlatego nie wyklucza poddania się badaniom wariografem. Na razie Alex Rodriguez nie skomentował tych oskarżeń, ale nie da się ukryć, że z pewnością są dla niego bardzo bolesne. 

Kim jest Alex Rodriguez?

Ukochany wokalistki przez lata zajmował się sportem - był baseballistą. W trakcie swojej kariery został oskarżony o doping. Rodriguez dwukrotnie przyznał się do zażywania niedozwolonych substacji za co został zawieszony w 2014 roku na kilka sezonów. Po przejściu na emeryturę w 2016 roku Rodriguez przeszedł niezwykłą zmianę wizerunku.

Emocji nie brakowało także w jego życiu prywatnym. Sportowiec kojarzony był z kilkoma czołowy aktorkami Hollywood, m.in. Kate Hudson i Cameron Diaz, zaś w 2008 roku wdał się w romans z Madonną, przez co w 2008 roku rozwiódł się z żoną, Cynthią Scurtis. Podobno przyczyną rozstania była... zdrada. Ale dopiero przy Jennifer Lopez miał odnaleźć prawdziwe szczęście.

Czy Jennifer Lopez uwierzy w jego słowa? I jak zareagowała na wpisy Jose Canseco? Z pewnością wkrótce się o tym przekonamy. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na okładce Vanity Fair
Fot. Mario Testino/Vanity Fair

Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…