Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston ujawni sekrety małżeństwa z Bradem Pittem!

Aktorka planuje wydać książkę

Sabina Zięba 15 lipca 2020 17:00
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Ich relacją żył cały świat, a wielu do dziś zadaje sobie pytanie, dlaczego im nie wyszło. Byli najpopularniejszą parą Hollywood, która dodatkowo odnosiła wielkie sukcesy. Choć mówiło się, że za rozpad ich związku odpowiada Angelina Jolie, z którą Brad miał się wdać w romans na planie Mr. & Mrs. Smith, ta informacja nigdy nie została potwierdzona. Teraz prawdą z fanami chce się podzielić sama Jennifer Aniston. Media obiegła właśnie informacja, że artystka planuje opublikować swój pamiętnik!

Pamiętnik Jennifer Aniston

Czas rozstania z Bradem Pittem to bez wątpienia najcięższy moment w życiu Jennifer Aniston. Był rok 2005, a aktorka właśnie przestała pracować na planie kultowego serialu Przyjaciele. Chciała postawić na rodzinę i urodzić dziecko. W zamian usłyszała decyzję o rozstaniu. Informacja o rozwodzie w szybkim tempie obiegła cały świat, zaskakując miliony osób. Brad Pitt zaczął układać sobie nowe życie, natomiast gwiazda Friends była w wielkiej rozsypce. Wówczas w wywiadzie dla Vanity Fair mówiła: „Kocham Brada, naprawdę go kocham. Będę go kochać do końca życia. To fantastyczny człowiek. Nie żałuję wspólnego czasu i nie zamierzam tego rozpamiętywać. Spędziliśmy razem siedem bardzo intensywnych lat. Wiele się nauczyliśmy. Pomagaliśmy sobie nawzajem i bardzo to cenię. To był piękny, skomplikowany związek. (...) Mam wiele współczucia dla każdego, kto przez to przechodzi”.

Teraz media obiegła informacja, że Jennifer chce podzielić się swoimi przeżyciami z fanami. Pragnie opublikować prawdę i pokazać, jak wszystko wyglądało z jej perspektywy. US Weekly umieścił ją na okładce najnowszego wydania magazynu z nagłówkiem Nareszcie własnymi słowami. Podobno aktorka wykorzystała kwarantannę na spisanie swoich prywatnych wspomnień.

Ich informator mówi: „Obejmie wszystko, przez co przeszła, od jej awansu na szczyt listy A do lekcji, których nauczyła się po drodze”. Dodał także, że to nie pierwsze podejście Aniston do pisania: „Jen zajmowała się pisaniem pamiętnika w przeszłości, ale teraz jest odpowiedni moment, by zrobić to i wydać po swojemu”.

W swoich wspomnieniach ma ująć wszystkie najbardziej interesujące fanów wątki ze swojego życia: „Nie ma mowy, żeby potrafiła pisać szczerze i obiektywnie, nie wspominając wzlotów i upadków swoich romansów”. W jej zapiskach mają znaleźć się szczegóły relacji z Tatem Donovanem, Vincem Vaughnem, Justinem Theroux i oczywiście z Bradem Pittem. Informator, odnosząc się do romansu Pitta z Angeliną Jolie, powiedział: „Jen nie żywi urazy wobec Brada za to, co się wydarzyło”. Aktorka ma odnieść się również do kwestii posiadania dzieci: „Odpowie na pytania, które od lat nurtują tabloidy. Dlaczego nie doczekała się potomstwa. To najbardziej wzruszający fragment z pamiętnika”.

Chcielibyście przeczytać jej publikację?  

najnowsza okładka US Weekly

Fot. Materiały prasowe

Brad Pitt i Jennifer Aniston podczas SAG Awards 2020

Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards, 2020
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.