Jennifer Aniston i Justin Theroux kłócą się o majątek
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Jennifer Aniston w ostrych słowach odpowiada byłemu mężowi?! 

Jak zareagowała na jego wypowiedź?

Gabriela Czernecka 26 września 2018 07:21
Jennifer Aniston i Justin Theroux kłócą się o majątek
Fot. Getty Images

Rozstanie Jennifer Aniston z Justinem Therouxem wstrząsnęło show-biznesem. Para rozstała się jednak w dość przyjaznej atmosferze. W najnowszym wywiadzie dla New York Times, Justin Theroux opowiedział o rozpadzie związku z aktorką. Był to jego pierwszy publiczny i tak szczery wywiad. Jak na jego słowa zareagowała była żona? 

Justin Theroux o rozstaniu z Aniston

Justin Theroux i Jennifer Aniston przez parę ładnych lat tworzyli zgodne małżeństwo. Przypomnijmy, że para zaręczyła się w 2012 roku, a trzy lata później stanęła na ślubnym kobiercu. Wydawało się, że tworzą parę idealną - rzadko pokazywali się na salonach, a gdy już się pojawiali, nie odrywali od siebie wzroku. Co jakiś czas w mediach pojawiały się plotki na temat kryzysu w ich związku, ale zakochani nie komentowali tych doniesień. Do czasu.

W lutym para ogłosiła separację, wydając oświadczenie: „Żeby uciąć wszystkie dalsze spekulacje, postanowiliśmy oficjalnie ogłosić separację. Wspólną decyzję podjęliśmy pod koniec ubiegłego roku. Pozostajemy przyjaciółmi, zdecydowaliśmy się rozstać jako małżeństwo, ale cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą cenną przyjaźń. Zwykle nie komentowaliśmy spraw prywatnych, ale biorąc pod uwagę, że branża plotkarska nie może oprzeć się możliwości spekulacji i wymyślenia kolejnych plotek, chcieliśmy osobiście przekazać informację. Od tej chwili wszystko, co jest publikowane na nasz temat, a nie pochodzi bezpośrednio od nas, nie jest prawdą. Ponad wszystko zachowujemy szacunek i miłość, którą wciąż darzymy się nawzajem”, czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Faktycznie para rozstała się w zgodzie. Niedawno aktorka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o zmaganiach z plotkami dotyczących jej macierzyństwa: „O Boże, tak wiele bolesnych rzeczy: te oskarżenia, że przedłożyłam karierę nad rodzinę. Ciągle się tak o mnie mówi, że byłam tak skupiona na karierze i dlatego nie chciałam zostać matką i jakie to jest samolubne”, mówiła  dla Allure

Jak Jennifer Aniston zareagowała na słowa byłego męża?

Na temat związku nie chciała zdradzać zbyt wiele. Teraz wywiadu udzielił Justin Theroux przyznając, że między nim a Jennifer „z dnia na dzień wygasło uczucie do tego stopnia, że nie odczuwali wzajemnej fascynacji”. Mimo to, że jego uczucie wygasło, wciąż łączy ich przyjaźń. 

„To bardziej jak najbardziej polubowne. Może zabrzmi to nudnie, ale wiesz szanowaliśmy się na tyle, by rozstać się najbardziej bezboleśnie jak tylko to było możliwe. Było to trudne także dlatego, że przyjaźń nie była taka sama jak na początku. Ale przyjaźń się zmieniała i ewoluowała do tego stopnia, że przerodziła się w coś, z czego oboje jesteśmy bardzo dumni”, mówi w wywiadzie.  Jak na jego słowa zareagowała była żona?

Jennifer była zaskoczona tym, jak pięknie ich rozstanie i obecne relacje podsumował były małżonek. Jak podaje zagraniczna prasa, aktorka była wzruszona. Co ciekawe, podobno jego słowa przypomniały jej, dlaczego tak bardzo się w nim zakochała. Od zawsze ceniła jego elokwencję, humor i intelekt. Wygląda na to, że Brad Pitt i Angelina Jolie mogą brać z nich przykład! Jak widać, w show-biznesie można rozstać się w w zgodzie! 

Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News

Justin Theroux, Jennifer Aniston
Fot. Instagram @justintheroux, Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.