Dom Jennifer Aniston
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston ma romans ze znanym aktorem?! Spędziła z nim wieczór

Nie jest zainteresowana Bradem Pittem?

Sabina Zięba 14 lutego 2020 13:00
Dom Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Od 2017 roku Jennifer Aniston znów jest singielką. Po rozstaniu z Justinem Therouxem rzuciła się w wir pracy, godząc się z brakiem szczęścia w miłości. Fani aktorki liczyli jednak na jej powrót do byłego męża, Brada Pitta, który rok wcześniej również został singlem. Wszystko wskazywało, że jest to możliwe! Odnowili kontakty, kibicowali sobie podczas nominacji do prestiżowych statuetek oraz byli dla siebie wsparciem. Teraz okazuje się, że Jennifer oscarową imprezę spędziła w towarzystwie innego mężczyzny...

Jennifer Aniston ma nowego partnera?

Od momentu, gdy w zeszłym roku Brad Pitt pojawił się na 50. urodzinach Aniston, wszyscy spodziewali się ich rychłego powrotu. Plotki szczególnie nasiliły się w momencie sfinalizowania rozwodu aktora z Angeliną Jolie. Za każdym razem, gdy tylko przystojny artysta miał styczność z serialową Rachel, media analizowały ich mowę ciała, doszukując się oznak głębokiego uczucia. Szczególnie podczas tegorocznego rozdania SAG Awards głośno było o wymienianych przez nich czułościach.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Jennifer Aniston wcale nie jest zainteresowana zdobywcą Oscara za Pewnego razu... w Hollywood. Po prestiżowej gali Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej odbywało się wiele ekskluzywnych wydarzeń. Jen pojawiła się w towarzystwie swojej przyjaciółki Courtney Cox na imprezie przygotowanej przez Netflixa, z kolei Pitt wybrał kultową, organizowaną przez Vanity Fair. Teraz okazuje się, że nie był to koniec ich owocnego wieczoru - następnie oboje znaleźli się w tym samym miejscu, czyli na after party u Guya Oseary'ego, menadżera gwiazd.

Wówczas byli małżonkowie krótko ze sobą rozmawiali. Informator The Sun zdradził: „Widziałem, jak podeszła do Brada i się z nim przywitała”. Jednak to inny artysta korzystał z towarzystwa Aniston przez cały wieczór. Otóż aktorka bawiła się u boku przystojnego aktora znanego z serialu Mad Men, Jona Hamma. Magazyn donosi: „Rozmawiali przez wieki i wydawało się, że naprawdę bardzo dobrze się znają. Wszyscy to zauważyli”.

Wiadomo, że od lat się przyjaźnią i już niejednokrotnie podejrzewano ich o romans, jednak nigdy go nie potwierdzili. Myślicie, że rzeczywiście coś ich łączy?  

Jon Hamm

Jon Hamm, romans
Fot. East News

Brad Pitt i Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?