Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem! Zaskakująca decyzja ulubionej pary Hollywood

Fani już nie mogą się doczekać!

Ksenia Krasko 20 sierpnia 2020 07:38

Wielbiciele Jennifer Aniston i Brada Pitta od kilku miesięcy zastanawiają się, czy aktorzy znowu są razem, o czym mają świadczyć różne doniesienia światowych mediów. I chociaż byli małżonkowie nie potwierdzają żadnych plotek ani rewelacji z prasy i sieci, ich fani mają powód do radości! Para bierze udział we wspólnym projekcie, co oznacza, że pojawią się razem na ekranie po raz pierwszy od czasu serialu Przyjaciele.

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w nowym projekcie

Okazuje się, że Jennifer Aniston i Brad Pitt wezmą udział w projekcie charytatywnym. Wraz z innymi gwiazdami Hollywood spotkają się online, aby odegrać sceny z komediodramatu Beztroskie lata w Ridgemont High z 1982 roku. Towarzyszyć im będą m.in. Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, Jimmy Kimmel, a także Sean Penn, który zagrał jedną z głównych ról w tym filmie.

Pieniądze, zebrane podczas transmisji na żywo, trafią do medyków, którzy aktywnie uczestniczą w walce z pandemią koronawirusa. Nietypowy projekt będzie można obejrzeć na Facebooku i TikToku organizacji Core Response – założonej przez Seana Penna – w sobotę 22 sierpnia, o godzinie 2 w nocy czasu polskiego.

To nie pierwszy dobry uczynek Aniston i Pitta. Kiedy w czerwcu tego roku aktorka przekazała milion dolarów na rzecz organizacji charytatywnej Color of Change, Pitt zrobił to samo po kilku dniach. Jak informował wtedy dziennik The Mirror, byli małżonkowie regularnie spotykają się, aby ustalić, komu i w jaki sposób mogą pomóc.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CORE (@coreresponse)

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem przez pięć lat. Uważani byli za jedną z najbardziej zgodnych par, dlatego ich decyzja o rozwodzie w 2005 roku była szokująca nie tylko dla Hollywood. Wkrótce po rozstaniu Pitt związał się z Angeliną Jolie, a Aniston po kilku latach wyszła za mąż za Justina Theroux. Oba te związki się rozpadły, a niedawno okazało się, że byli małżonkowie znów mają ze sobą kontakt.

Na początku tego roku spotkali się na rozdaniu SAG Awards, a ich wspólne zdjęcia obiegły wszystkie media. I chociaż Aniston i Pitt zapewniają, że łączy ich tylko przyjaźń, fani wciąż mają nadzieję, że znowu będą razem... 

pary Hollywood, za którymi tęsknimy, Jennifer Aniston, Brad Pitt, 2004
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.