Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem! Zaskakująca decyzja ulubionej pary Hollywood

Fani już nie mogą się doczekać!

Ksenia Krasko 20 sierpnia 2020 07:38

Wielbiciele Jennifer Aniston i Brada Pitta od kilku miesięcy zastanawiają się, czy aktorzy znowu są razem, o czym mają świadczyć różne doniesienia światowych mediów. I chociaż byli małżonkowie nie potwierdzają żadnych plotek ani rewelacji z prasy i sieci, ich fani mają powód do radości! Para bierze udział we wspólnym projekcie, co oznacza, że pojawią się razem na ekranie po raz pierwszy od czasu serialu Przyjaciele.

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w nowym projekcie

Okazuje się, że Jennifer Aniston i Brad Pitt wezmą udział w projekcie charytatywnym. Wraz z innymi gwiazdami Hollywood spotkają się online, aby odegrać sceny z komediodramatu Beztroskie lata w Ridgemont High z 1982 roku. Towarzyszyć im będą m.in. Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, Jimmy Kimmel, a także Sean Penn, który zagrał jedną z głównych ról w tym filmie.

Pieniądze, zebrane podczas transmisji na żywo, trafią do medyków, którzy aktywnie uczestniczą w walce z pandemią koronawirusa. Nietypowy projekt będzie można obejrzeć na Facebooku i TikToku organizacji Core Response – założonej przez Seana Penna – w sobotę 22 sierpnia, o godzinie 2 w nocy czasu polskiego.

To nie pierwszy dobry uczynek Aniston i Pitta. Kiedy w czerwcu tego roku aktorka przekazała milion dolarów na rzecz organizacji charytatywnej Color of Change, Pitt zrobił to samo po kilku dniach. Jak informował wtedy dziennik The Mirror, byli małżonkowie regularnie spotykają się, aby ustalić, komu i w jaki sposób mogą pomóc.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CORE (@coreresponse)

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem przez pięć lat. Uważani byli za jedną z najbardziej zgodnych par, dlatego ich decyzja o rozwodzie w 2005 roku była szokująca nie tylko dla Hollywood. Wkrótce po rozstaniu Pitt związał się z Angeliną Jolie, a Aniston po kilku latach wyszła za mąż za Justina Theroux. Oba te związki się rozpadły, a niedawno okazało się, że byli małżonkowie znów mają ze sobą kontakt.

Na początku tego roku spotkali się na rozdaniu SAG Awards, a ich wspólne zdjęcia obiegły wszystkie media. I chociaż Aniston i Pitt zapewniają, że łączy ich tylko przyjaźń, fani wciąż mają nadzieję, że znowu będą razem... 

pary Hollywood, za którymi tęsknimy, Jennifer Aniston, Brad Pitt, 2004
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.