Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Aniston i Brad Pitt są już po ślubie? Ceremonia odbyła się podobno w Paryżu...

Sensacyjne doniesienia tabloidów!

Weronika Kostyra 17 lipca 2018 17:30
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Nagłe rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux wywołało lawinę plotek. Jeszcze tuż przed nim para planowała przecież dziecko… Sugerowano, że przyczyną rozpadu związku mógł być Brad Pitt, który niewiele wcześniej został singlem w dramatycznych okolicznościach. Nie było tajemnicą, że Aniston przez lata miała słabość do byłego męża i nie mogła odżałować tego, że porzucił ją dla Angeliny Jolie. Plotkowano, że po ich rozstaniu stwierdziła, że to jej szansa. Czy rzeczywiście dopięła swego? Zagraniczne tabloidy nie mają wątpliwości!

Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub?

Stara miłość nie rdzewieje? Po rozstaniu z Angeliną Jolie Bradowi jemu także przypisywano już wiele romansów. Wielu było jednak pewnych, że najlepsze pocieszenie znajdzie w ramionach byłej żony. Szybko pojawiły się plotki, że odnowili oni znajomość i spędzali ze sobą naprawdę wiele czasu. Jennifer miała namawiać nawet Pitta na dziecko. Najnowsze doniesienia podają, że para jest już po ślubie!

Magazyn Woman’s Day twierdzi, że ceremonia odbyła się już na początku roku w Paryżu. Ukrywali oni ten fakt przed światem, aby uniknąć rozgłosu, a także, by zaszkodzić Bradowi, który nadal walczy o prawa do opieki nad szóstką swoich dzieci ze związku z Angeliną Jolie. W Europie łatwiej było im zachować anonimowość. Dodatkowe z ze stolicą Francji łączą ich miłe wspomnienia z przeszłości.

„Zdecydowali się spotkać w Paryżu, bo kiedyś spędzili tam wiele szczęśliwych chwil jako para. Jen spotkała się z Bradem w jego hotelu, z widokiem na Wieżę Eiffla. Mieli tylko dwa dni razem, bo aktorka musiała wracać do pracy do Los Angeles. Mówi się jednak o tym, że niedługo pojedzie tam ponownie by go zobaczyć. Podobno nie może się tego doczekać”, twierdzi tabloid.

Plotki są jednak mocno niepewne. Największą wątpliwość budzi przede wszystkim fakt, że Brad i Angelina nadal nie sfinalizowali swojego rozwodu! Być może jest w nich ułamek prawdy… Sądzicie, że aktor znowu jest z Jennifer Aniston? 

Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.