Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt postanowili zamieszkać razem!

To oznacza wielki powrót?

Sabina Zięba 3 stycznia 2020 16:00
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Od momentu rozstania Jennifer Aniston i Brada Pitta w 2005 roku, co jakiś czas pojawiają się informacje o  ich rzekomym powrocie. Uchodzili za jedną z najpiękniejszych oraz najbardziej zgodnych par Hollywood, do momentu realizacji filmu Pan i Pani Smith, gdzie przystojny aktor poznał Angelinę Jolie i prawdopodobnie wdał się z nią wtedy w romans. Okazuje się jednak, że rzeczywiście „stara miłość nie rdzewieje”. Zachodnie media donoszą, że byli małżonkowie... chcą razem zamieszkać!

Przeprowadzka Aniston i Pitta

Zarówno relacja Pitta z Aniston, jak i ta z Jolie, cieszyły się wielką sympatią fanów na całym świecie. Ci, którzy kibicowali porzuconej blond aktorce, nabrali nadziei w chwili, gdy oboje ponownie zostali singlami. Gdy Jennifer rozstała się z Justinem Theroux, a Brad rozwiódł się z Angeliną, media doszukiwały się nawrotu łączącego ich niegdyś uczucia.

Wiadomo, że pozostają ze sobą w dobrych stosunkach. Gdy kilka tygodni temu aktorka zorganizowała u siebie akcję przycinania drzew w ogrodzie, czyli jedną z jej ulubionych świątecznych tradycji, na liście gości znalazł się Brad Pitt. Jeden ze świadków wówczas relacjonował: „Był jednym z pierwszych, którzy pojawili się na imprezie, a zarazem przedostatnim, który z niej wyszedł. Opuścił dom Jennifer około 23.00”.

Teraz magazyn Life&Style donosi, że postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i wspólnie zamieszkać! Anonimowy informator zdradził: „Kiedy przeszli przez początkową niezręczność swojego ponownego zejścia, sprawy potoczyły się szybko. Powrócili do bardzo wygodnej relacji. A Brad nie chce tracić czasu. Znowu robi się poważnie, więc stwierdzili, dlaczego nie zamieszkać razem!”.

Okazało się również, że ich dawny dom w Beverly Hills jest obecnie wystawiony na sprzedaż: „Brad i Jen żartowali nawet, że odkupią swoje stare miejsce, i jak dziwnie byłoby znów tam mieszkać, jak cofnięcie się w czasie. Jednak wolą kupić nowy dom i stworzyć nowe wspomnienia. Jen jest bardzo podekscytowana spędzaniem czasu z dziećmi Brada. Gdziekolwiek ona i Brad zamieszkają, chce mieć pewność, że dzieci poczują się dobrze i będą miały swoją własną przestrzeń”.

Magazyn informacje opatrzył zdjęciami Brada, który wynosi swoje rzeczy z wozu przeznaczonego do przeprowadzek. Myślicie, że będą znów razem szczęśliwi?  

okładka najnowszego numeru Life&Style

Jennifer Aniston, Brad Pitt, okładka Life&Style
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.