Angelina Jolie, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kulisy pierwszego spotkania Jennifer Aniston i Angeliny Jolie!

Jak do niego doszło?

Sabina Zięba 26 maja 2020 11:05
Angelina Jolie, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Wydawało się, że do ich spotkania nigdy nie doszło, a i tak uchodziły za śmiertelnych wrogów. To dla Angeliny Jolie w 2005 roku Brad Pitt porzucił ówczesną partnerkę, Jennifer Aniston. Fani podzielili się wówczas na dwa obozy. Teraz okazuje się, że artystki miały okazję się zobaczyć... Jak wyglądał moment ich poznania? Nie uwierzycie!

Pierwsze spotkanie Jolie i Aniston

W latach 90. związek Jennifer Aniston i Brada Pitta nie schodził z pierwszych stron gazet. Byli ulubieńcami milionów, więc gdy w 2005 roku ogłosili rozstanie, fani byli zdruzgotani. Wszystko okazało się jasne, gdy niedługo później przystojny aktor zaczął pojawiać się w towarzystwie Angeliny Jolie. Okazało się, że poznali się na planie filmu Mr. & Mrs. Smith i momentalnie zakochali.

Był to bardzo ciężki moment dla Jen, ponieważ równocześnie po dziesięciu latach zakończyła się produkcja serialu Przyjaciele. Blond aktorka musiała zaczynać swoje życie od początku. W Vanity Fair wówczas mówiła: „To było naprawdę bolesne. To była rodzina, a ja nie radzę sobie dobrze z rozpadem rodzin. Ciężko było mieć tak cudowną, stałą pozycję w swoim życiu, miejsce, do którego wraca się codziennie, a potem nagle je stracić”.

Mimo popularności obu rywalek, przez lata utrzymywano, ze nigdy na siebie nie wpadły. Nawet zapytana wprost Angelina, podczas wywiadu Vogue z 2007 roku, zaprzeczyła, że takie spotkanie miało miejsce.

Okazało się jednak, że doszło do niego jeszcze przed romansem Brada. Opowiedziała o nim Jennifer Aniston w wywiadzie dla Vanity Fair. Podobno na parkingu przed planem Mr. & Mrs. Smith gwiazda Friends stała oparta o samochód. Przedstawiła się mijającej ją Jolie i powiedziała: „Brad jest tak podekscytowany współpracą z tobą. Mam nadzieję, że dobrze się bawicie”.

Dlaczego Angelina wyparła się tego wydarzenia? Później wyznała: „To właściwie nie było spotkanie. Minęłyśmy się i zamieniłyśmy zdanie, uścisnęłyśmy sobie dłonie. Ale nie było to prawdziwe spotkanie typu: usiądź i porozmawiaj”. Gdy zapytano ją czy byłaby gotowa na dłuższą pogawędkę z Jen, odparła: „To byłaby jej decyzja i byłaby mile widziana”.

Myślicie, że kiedyś dojdzie do ich rozmowy?  

Brad Pitt i Jennifer Aniston na SAG Awards w 2020 roku

Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards, 2020
Fot. Getty Images

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.