Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
Z ŻYCIA GWIAZD

Jarosław Bieniuk opiekuje się najmłodszym synem. Pokazał piękne zdjęcie!

Mały Kazimierz podbija serca internautów

Ksenia Krasko 8 sierpnia 2020 16:15
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Jarosław Bieniuk jest ojcem czwórki dzieci. Prawie 18-letnia Oliwia, 14-letni Szymon i 9-letni Jan to owoce jego miłości z aktorką Anną Przybylską, która odeszła w 2014 roku po długiej walce z chorobą. Wtedy piłkarz na jakiś czas wycofał się z życia publicznego, ale kilka lat później poznał Martynę Gliwińską, z którą łączyła go dość burzliwa relacja. Para nie opowiadała mediom o szczegółach związku, jednak w marcu tego roku na świecie pojawił się Kazimierz, trzeci syn Jarosława Bieniuka. Sportowiec właśnie opublikował nowe zdjęcie z najmłodszą pociechą. Zobaczcie, jaki już jest duży!

Jarosław Bieniuk z najmłodszym synem na zdjęciu

Martyna Gliwińska nigdy nie ukrywała, że między nią i Jarosławem Bieniukiem było wiele nieporozumień. Na początku wydawało się, że piłkarz nie wspiera ciężarnej partnerki, jednak po narodzinach dziecka wiele się zmieniło. Dziś dzielą się obowiązkami i oboje starają się spędzać z Kazimierzem jak najwięcej czasu.

Piłkarz był na wakacjach ze starszymi dziećmi, ale zaraz po powrocie odwiedził najmłodszego syna. Chociaż stroni od mediów, czasami publikuje zdjęcia z rodzinnego archiwum. Na jednym z ostatnich pozuje z Kazikiem – wydaje się, że chłopiec rośnie jak na drożdżach! Podobny do sławnego taty?

Jarosław Bieniuk, Kazik
Fot. Screen Instagram za Plotek.pl

Martyna Gliwińska przyznała podczas jednej z rozmów z portalem Jastrząb Post, że trochę obawiała się reakcji rodzeństwa Kazika. Okazało się jednak, że było to zupełnie niepotrzebne. Jak dodała, starsze dzieci Jarosława Bieniuka uwielbiają młodszego brata.

„Oni są w Kaziku zakochani. Jest taki słodki, a jeszcze mając świadomość, że to jest nasze dziecko, a ich brat, to jest to bardzo rozczulające. Przyjęli go bardzo ciepło. Miałam tremę przed pierwszym spotkaniem Kazia z rodzeństwem. Byłam bardzo ciekawa tego, jak oni zareagują”, mówiła wtedy. Jej słowa potwierdził niedawno Szymon, najstarszy syn Jarosława Bieniuka, który pokazał rozczulającą fotografię z braciszkiem. 

Źródło: Plotek.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Szymon Bieniuk (@bieniuk_szymon)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez martyna gliwińska (@martyna.gliwinska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.