Jakub Kowalewski, Mister Polski 2020
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Wybrano Mistera Polski 2020! Zwycięzca ma 26 lat i sporo tatuaży...

Kim jest Jakub Kowalewski? Zobacz więcej zdjęć

Rafał Kowalski 8 czerwca 2021 09:49
Jakub Kowalewski, Mister Polski 2020
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Rafał Maślak, Rafał Jonkisz, Jan Dratwicki, Jakub Kucner, Tomasz Zarzycki, Daniel Borzewski a od wczoraj także Jakub Kowalewski! Grono Misterów Polski powiększyło się o kolejnego najprzystojniejszego Polaka. Decyzją jury ten zaszczytny tytuł przypadł 26-letniemu mieszkańcowi Szczecinka. Czym na co dzień zajmuje się laureat plebiscytu?

Jakub Kowalewski  - Mister Polski 2020 – życie zawodowe i prywatne

Z dwudziestu czterech kandydatów najlepszym okazał się ten z numerem jeden. Jakub Kowalewski został uhonorowany wczoraj tytułem Mistera Polski 2020. Przystojny 26-latek na co dzień mieszka w Szczecinku i pracuje jako przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej. Kocha podróże, tatuaże modeling i sesje zdjęciowe. Jego profil na Instagramie @kuba.kowalewski pełny jest profesjonalnych fotografii. Część z nich to efekt współprac z różnymi markami.

Po wygraniu konkursu na najprzystojniejszego Polaka Jakuba Kowalewskiego na pewno czekają nowe zlecenie. Jakie były jego pierwsze myśli po usłyszeniu werdyktu? „Nie sama wygrana się liczy, ale to co wynosimy. Doświadczenie, nowe znajomości. Z samym tytułem muszę się przespać, ale jeśli chodzi o moje plany to wiem, że czeka mnie przeprowadzka do Warszawy. Dostałem też tytuł Mistera Foto, mam więc nadzieję rozwijać się w tym kierunku”, mówił wczoraj 26-latek w rozmowie z portalem RealNews.

O samym życiu prywatnym Jakuba niewiele wiadomo. Mężczyzna w swoich mediach społecznościowych skupia się na sobie i nie pokazuje najbliższych mu osób. Może to zmieni się w przyszłości?

Życzymy wszystkiego, co najlepsze. Przystojny? 

ZOBACZ TEŻ: Rafał Maślak z żoną wyprawili bajkowy baby shower!

Jakub Kowalewski, Mister Polski 2020

Jakub Kowalewski, Mister Polski 2020 kim jest, Instagram.jpg
Fot. Podlewski AKPA

Jakub Kowalewski, Mister Polski 2020
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.