Olga Figaszewska 13 września 2017 17:00
1/6
Sebastian Karpiel-Bułecka, Paulina Krupińska
Copyright @OnstaInstagram/@zakopower_official
1/6

Sebastian Karpiel-Bułecka to super tata! Muzyk każdą wolną chwilę poświęca dzieciom. Podczas nieobecności żony opiekuje się ich córeczką i synkiem. Właśnie podzielił się z fanami uroczymi zdjęciami ze spaceru! Wspólne zdjęcie Tosi i taty zachwyciło internautów! Jakim ojcem jest Sebastian Karpiel-Bułecka?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Sebastian Karpiel-Bułecka o roli ojca: Jak trzeba, tarzam się po podłodze i jestem niedźwiedziem

 

Polecamy też: „To walka z wiatrakami” Sebastian Karpiel-Bułecka o nękających go paparazzich. Ale nadal walczy!

 

Sebastian Karpiel-Bułecka to tata na medal?

„Miłość do moich dzieci rekompensuje mi w stu procentach wszystkie ograniczenia, które one ze sobą przyniosły. Brzmi jak banał, ale tak po prostu jest. Zawsze lubiłem dzieci, ale kiedy patrzę na własne, rosną mi skrzydła, nawet po nieprzespanej nocy. Zostałem ojcem w wieku 39 lat i naprawdę byłem już na to gotowy, a nawet tego spragniony”, mówił wokalista Zakopower w jednym z wywiadów. Sebastian Karpiel-Bułecka poważnie podchodzi do roli ojca. Gdy Paulinie Krupińskiej zdarza się wyjeżdżać w dalekie podróże, to on przejmuje opiekę nad dziećmi. Wtedy zabiera dzieciaki na spacer po górach i na place zabaw. Ostatnio para postanowiła zapisać swoją córeczkę do przedszkola. Muzyk nawiązał z Tosią wyjątkową więź i każda rozłąka jest dla niego wyjątkowo trudna. Każdego ranka sam odprowadza córeczkę do szkoły. Paulina Krupińska podkreśla, że Sebastian jest typowym, nowoczesnym tatą. „Odchodzi się od tego modelu patriarchatu. Sebastian bardzo mi pomaga w wychowywaniu dzieci. Kiedy nie koncertuje i kiedy jesteśmy wszyscy razem, spędzamy czas z całą rodziną. Celebrujemy te chwile”, zdradziła niedawno w rozmowie z www.przeambitni.pl.
 

Zobacz też: Paulina Krupińska po raz pierwszy pokazała syna! Podobny do rodziców?

 

Sebastian Karpiel-Bułecka o ojcostwie i wychowaniu

W jednym z wywiadów dla „Urody Życia” opowiedział o swoich doświadczeniach. Sam wychowywał się bez ojca. Oczywiście, ten brak uwydatnia się ponownie kiedy samemu zostaje się rodzicem i nie ma się wzorca, z którego można czerpać, jednak Sebastian Karpiel-Bułecka przekonuje, że jest coś takiego jak instynkt ojcowski, a nie tylko macierzyński. „Pewne rzeczy się czuje. Zauważyłem też, po czasie, że ja instynktownie podglądałem ojców”, wyznał muzyk. Jakim czuje się ojcem?  „Staram się stawiać granice, z różnym skutkiem... Jestem zdania, że dziecko musi mieć dzieciństwo. A dzieciństwo powinno być radosne, bezpieczne. Rozpieszczam. Jak trzeba, tarzam się po podłodze, jak trzeba być niedźwiedziem, jestem niedźwiedziem. Z rozkoszą”, odpowiedział. W 2017 roku, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka powitali na świecie swoje drugie dziecko - syna. Z kolei w lipcu dwa lata wcześniej urodziła się ich córeczka Antonina.

 

Najnowsze zdjęcia, które muzyk zamieścił na Instagramie, rozczuliły jego fanów.

„Jejciu! Jakie to urocze! Tata idealny! 😍”, skomentowała jedna z internautek.


„Normalnie Tata Roku 🙀😉”, dodała sama Paulina Krupińska.

 

W naszej galerii możecie zobaczyć urocze zdjęcia Sebastiana Karpiela-Bułecki z rodziną! Tworzą naprawdę zgrany zespół!

 

Polecamy też: Ależ oni się kochają! Zobaczcie urocze zdjęcia Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

 

Zobacz też: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali urocze zdjęcia z wakacji z dziećmi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.