KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate nie pokazuje się z Louisem publicznie. Teraz zdradziła, jakim jest dzieckiem!

Mały książę ma już 10 miesięcy

Gabriela Czernecka 13 marca 2019 12:59

Księżna Kate zdradza, jaki jest książę Louis! Najmłodszy syn Kate i Williama rzadko pokazywany jest publicznie. W ten sposób książęca para Cambridge zapewnia mu prywatność. Małżeństwo nie lubi bowiem epatować wizerunkiem swoich dzieci w sieci. I jeśli chodzi o George i Charlotte to nie mają wyjścia, gdyż są oni na ten moment 3. i 4. w kolejce do brytyjskiego tronu, tak małemu Louisowi zostanie królem w przyszłości raczej nie grozi, dzięki czemu może wieść życie z dala od mediów. Teraz Kate zaspokajając ciekawość internautów zdradziła co nieco o najmłodszym dziecku! Co powiedziała?

Kate zdradza, jaki jest książę Louis

Niedawno księżna Kate przyznała, że jej syn, książę Louis, opanował już raczkowanie. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać księżną podczas wizyty w Centrum Dziecięcym Henry Fawcett. Wówczas podczas rozmowy z innymi młodymi mamami Kate żartobliwie przyznała, co udało się dokonać Louisowi. Okazuje się, że mały książę opanował już sposób przemieszczania się. 

Księżna wyjawiła, że dziesięciomiesięczny Louis w pałacu  porusza się już za pomocą chodzika, przez co ona ciągle musi za nim biegać! „Ma te małe chodziki i bombarduje wszystko dookoła”, zdradziła z uśmiechem.

 Matki, które były obecne podczas wizyty Kate, mówiły wprost, że była po prostu cudowna: „Nigdy nie sądziłam, że zejdzie i usiądzie z nami. Po prostu chciała porozmawiać o tym, jak to jest być mamą. Powiedziała, że wszyscy mieliśmy swoje wzloty i upadki jako rodzice, niezależnie od tego, kim jesteśmy”, powiedziała jedna z matek w wywiadzie dla Daily Maila

Mamy nadzieję, że niebawem księżna podzieli się z fanami nowym zdjęciem małego księcia!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.