Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jaka przyszłość czeka Oliwię Bieniuk? „Potencjał ma ogromny. Powinna mieć profesjonalnego managera”

Ekspert ma dla córki Anny Przybylskiej garść porad

Rafał Kowalski 26 października 2021 13:54
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Koniec programu Taniec z gwiazdami to często jednocześnie początek wielkiej kariery. Podobnie może być w przypadku Oliwii Bieniuk, która zajęła w show Polsatu trzecie miejsce. Przed córką Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej wiele szans na zdobycie medialnego doświadczenia i popularności – propozycje sesji zdjęciowych i ról w serialach to w jej przypadku coś pewnego. Jak dorastająca gwiazda powinna poprowadzić swoją karierę, by nie zgubić potencjału?

Ekspert radzi Oliwii Bieniuk: „Zatrudnij managera!”

Kilka tygodni temu w sieci pojawiła się plotka o tym, że managerem Oliwii Bieniuk został Mariusz Raduszewski. Początkująca aktorka szybko zdementowała, że partner Natalii Siwiec opiekuje się i jej karierą. Oliwia dodała, że wszystkie zawodowe pytania kieruje od lat do taty.

Eksperci są jednak zgodni – jeśli fotomodelka chce przedłużyć w show-biznesie swoje pięć minut, powinna zadbać o swoje zawodowe otoczenie. „Lepiej, by zatrudniła profesjonalnego menadżera i przyjęła rolę w serialu. Zapowiedź: "Córka Anny Przybylskiej po raz pierwszy na ekranie" będzie gwarantowała zainteresowanie”, tłumaczył cytowany przez JastrząbPost Rafał Baran – prezes jednej z agencji reklamowych.

Dlaczego szanse Oliwii na wielką karierę są oceniane tak wysoko? „Potencjał ma ogromny, bo ludzie kochają legendy. Jej mama skradła serca Polaków, więc życie córki jest jak kontynuacja serialu w odcinkach”, wyjaśnił ten sam ekspert.

Sprawdź też: Niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej z sesji do VIVY!

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ile zarabia Oliwia Bieniuk? Jakie ma plany?

Według najnowszych wyliczeń córka Anny Przybylskiej sporo zarabia na reklamach. Za jeden sponsorowany post na Instagramie może liczyć nawet na 5 tysięcy złotych. Kwota ta ma wkrótce wzrosnąć nawet do 15 tysięcy, bo i grono wielbicieli Oliwii stale się poszerza.

Najbliższym planem uczestniczki Tańca z gwiazdami są jednak nauka i aktorstwo. „Chciałabym w przyszłym roku pójść na jakieś studia. Chyba, że będą to studia aktorskie, to za dwa lata, bo potrzeba czasu, by się przygotować do egzaminu. Będę się skupiać na wszystkim, co jest potrzebne do życia aktorskiego. Planuję też ukończyć kurs na prawo jazdy i uczyć się języków”, wyznała niedawno Oliwia Bieniuk przed kamerą VIVY.pl.

Życzymy powodzenia! 

Zobacz też: Oliwia Bieniuk: „Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Nie chciałam usłyszeć tej wiadomości”

Oliwia Bieniuk stylizacja na maturze
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.