NOWY NUMER VIVY!

Jak wyglądały kulisy powstawania okładki z Magdą Gessler? Sprawdź nasze EKSKLUZYWNE VIDEO!

Olga Figaszewska 14 grudnia 2017 14:00

Królowa kuchni. Szalona, twórcza, niekonwencjonalna. Taka jest Magda Gessler! Po raz kolejny niekwestionowana królowa kuchni stanęła przed obiektywem VIVY!. I po raz kolejny zachwyca osobowością, odwagą, dystansem do świata i siebie samej!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! „Mężczyzna musi mieć zapach. Wtedy wszystko jest podniecające”. Magda Gessler o miłości, seksie i... jedzeniu

 

Magda Gessler w sesji VIVY!

 

Mama Magdy Gessler zarządzała każdym obiadem. Po prostu wchodziła między kucharzy i mówiła, jak mają gotować. Czy to po niej, kreatorka smaku odziedziczyła przywódcze zdolności? „Była niezwykła. Widziałam, że wokół niej po prostu kręci się cały świat. Strasznie mi się spodobało, że rządzenie podniebieniem jest też rządzeniem duszą i sercem, zdradziła Magda Gessler Romanowi Praszyńskiemu.

 

– Kiedy sama zaczęła Pani rządzić?
Już w szkole dokarmiałam wszystkich w klasie. Robiłam potworne ilości smażonej na smalcu cebuli z papryką, do tego jajko smażone i wszyscy szaleli.


– A zawodowo?
W Madrycie swojego pierwszego męża, Niemca, uwiodłam makaronem. Gdy posmakował, jak gotuję, stwierdził, że to niemoralne chować taki skarb tylko do niego. Trzeba pokazać mnie światu. Wysłał mnie do przyjaciółki króla Hiszpanii, która tego dnia wydawała obiad. Różni restauratorzy robili różne dania, ja przygotowałam przystawki. Wiśnie faszerowane twarożkiem z czarnuszką. Układane na liściach czereśni, podmrożone, żeby twarożek się nie rozlał.


– Przyszedł król i się zachwycił?
Tak było, jak w bajce.


– Poważnie?
Tak, przyszedł z królową. A potem było głosowanie. Moje przystawki zwyciężyły. Miałam 26 lat.
 

Jak wyglądały kulisy powstawania okładki z Magdą Gessler? Nie zawsze wszystko idzie tak łatwo, jak moglibyśmy się spodziewać. Co się dzieje, gdy główna bohaterka spóźnia się na sesję? Sprawdźcie nasze video! 

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Magda Gessler odpowiada na pytania internautów. Wiedzieliście, że królowa kuchni zna siedem języków?! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! 25/2017

Królowa kuchni MAGDA GESSLER zdradzam nam, jaką potrawą uwiodła męża, oraz tłumacz... po co kobiecie seks! JULIA POGREBIŃSKA I JOHN SCOTT. Ona — piękna młoda aktorka, Polka z Kazachstanu. On — światowej sławy nauczyciel ashtanga jogi. Nam zdradzili, co ich połączyło. Kiedyś IZABELA JANACHOWSKA mówiła, że nie wyjdzie za mąż. Po raz pierwszy opowiedziała o swoim mężu, który nosi ją na rękach i obsypuje tysiącami róż.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! „Byli agresywni, bez przerwy szczypali mnie w tyłek, klepali linijką po pupie”. Magda Gessler o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa

 

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

•Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Zobacz też: Gołąbki Magdy Gessler, barszcz Roberta Makłowicza, uszka Ani Starmach - oto świąteczne przepisy mistrzów kuchni!

 

BELKA
Fot. Materiały promocyjne

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.