Karolina Matej ma już 18 lat

Rafał Kowalski 6 kwietnia 2019 08:02

Karolina Matej jest jedną z tych wnuczek, która chętnie okazuje uczucia swojej babci. Nawet przez fotoreporterami! Grażyna Szapołowska może być dumna z 18-latki, ponieważ ta ma wyjątkowy talent wokalny. Znana babcia sprawdziła to na swojej płycie, gdzie utwór Go Your Own Way wykonawała wraz z wnuczką. Jak dziś wygląda Karolina Matej?

Zdjęcia Karoliny Matej – wnuczki Grażyny Szapołowskiej

Wnuczkę znanej aktorki poznaliśmy dość dobrze rok temu, kiedy panie promowały album Kochaj Mnie. To właśnie na nim zaśpiewały jeden utwór w duecie. Tekst do niego napisała córka Grażyny Szapołowskiej, czyli mama Karoliny Matej – reżyserka Katarzyna Jungowska. Podobno nastolatka nie chciała na początku wystąpić u boku babci. Jak Grażyna Szapołowska ją przekonała? „Użyłam podstępu. Babcia ci zapłaci”, zdradziła aktorka w Dzień dobry TVN.

Od tamtego czasu w sieci pojawiło się kilka coverów, które nastolatka udostępniała na swoim kanale YouTube. Największym powodzeniem cieszy się wykonanie Stay Rihanny. Pod wszystkimi piosenkami Karolina Matej podpisuje się pseudonimem KARLA. Również użytkownicy Instagrama znają 18-latkę z tego nicku. Wnuczka Grażyny Szapołowskiej regularnie publikuje w sieci swoje zdjęcia. Kilka dni temu była też obecna na wernisażu wystawy Małgorzaty Jabłońskiej. Zobacz, jak się prezentowała u boku babci. 

1/5
Karolina Matej, Grażyna Szapołowska
Copyright @Karolina Matej, Grażyna Szapołowska
1/5

Karolina coraz częściej pojawia się na kulturalnych wydarzeniach

2/5
Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej
Copyright @Instagram
2/5

Na Instagramie nastolatkę obserwuje 1500 osób

3/5
Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej z chłopakiem
Copyright @Instagram
3/5

Karolina od kilku lat jest w szczęśliwym związku

4/5
Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej
Copyright @Instagram
4/5

Pozowane zdjęcia stanowią większość treści, które nastolatka zamieszcza w sieci

5/5
Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej
Copyright @Instagram
5/5

Czy wyrośnie na gwiazdę tak dużą, jak jej babcia?

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.