Karolina Matej ma już 20 lat

Rafał Kowalski 29 września 2020 14:39

Karolina Matej jest jedną z tych wnuczek, która odziedziczyła talenty po swojej babci! Grażyna Szapołowska może być dumna z 20-latki, ponieważ ta ma wyjątkowy dar wokalny. Aktorka sprawdziła to na swojej płycie, gdzie utwór Go Your Own Way wykonywała wraz z wnuczką. Kilka dni temu wchodząca w dorosłość Karolina Matej zaprezentowała się też w Voice of Poland. Ale muzyka to nie jej jedyny plan na życie...  

Zdjęcia Karoliny Matej – wnuczki Grażyny Szapołowskiej

Wnuczkę znanej aktorki poznaliśmy dość dobrze dwa lata temu, kiedy panie promowały album Kochaj Mnie. To właśnie na nim zaśpiewały jeden utwór w duecie. Tekst do niego napisała córka Grażyny Szapołowskiej, czyli mama Karoliny Matej – reżyserka Katarzyna Jungowska. Podobno nastolatka nie chciała na początku wystąpić u boku babci. Jak Grażyna Szapołowska ją przekonała? „Użyłam podstępu. Babcia ci zapłaci”, zdradziła aktorka w Dzień dobry TVN.

Od tamtego czasu w sieci pojawiło się kilka coverów, które nastolatka udostępniała na swoim kanale YouTube. Największym powodzeniem cieszy się wykonanie Stay Rihanny. Pod wszystkimi piosenkami Karolina Matej podpisuje się pseudonimem KARLA. Również użytkownicy Instagrama znają 20-latkę z tego nicku. Wnuczka Grażyny Szapołowskiej regularnie publikuje w sieci swoje zdjęcia.

I choć wygląda na nich jak rasowa modelka, to w duszy 20-latki gra przede wszystkim muzyka. W ostatni weekend Karolina Matej wykonała Love Me Like You Do w The Voice of Poland. I choć żaden z trenerów się nie odwrócił, występ został przyjęty ogromnymi brawami. Okazuje się też, że jeśli wnuczce znanej aktorki nie powiedzie się jako piosenkarce, to pójdzie ona w ślady babci... Karolina Matej właśnie dostała się do Warszawskiej Szkoły Filmowej. 

„Wiedzieliśmy, że Karolina chce być aktorką, ale o tym, że zdaje do szkoły filmowej, dowiedzieliśmy się, kiedy już otrzymała wyniki. Nie powiedziała nam, że startuje na studia w tym roku, żeby zrobić nam niespodziankę i udało się. Bardzo w nią wierzę i w przyszłości chętnie obsadzę w jakiejś swojej produkcji – powiedziała Super Expressowi mama 20-latki, Katarzyna Jungowska.

Wróżycie jej wielką karierę? My życzymy powodzenia i zachęcamy do obejrzenia zdjęć Karoliny. Podobieństwo do babci jest odrobinę widoczne, prawda? 

1/5
Karolina Matej, Grażyna Szapołowska
Copyright @Karolina Matej, Grażyna Szapołowska
1/5

Karolina coraz częściej pojawia się na kulturalnych wydarzeniach

2/5
Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej
Copyright @Instagram
2/5

Na Instagramie nastolatkę obserwuje 3400 osób

3/5
Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej z chłopakiem
Copyright @Instagram
3/5

Karolina od kilku lat jest w szczęśliwym związku (zdjęcie z 2017 roku)

4/5
Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej
Copyright @Instagram
4/5

Pozowane zdjęcia stanowią większość treści, które nastolatka zamieszcza w sieci

5/5
Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej
Copyright @Instagram
5/5

Czy wyrośnie na gwiazdę tak dużą, jak jej babcia? Życzymy samych sukcesów!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…