Weronika Kostyra 1 grudnia 2017 10:00
1/4
Katie Holmes
Copyright @East News
1/4

 

Związek Katie Holmes i Toma Cruise’a zakończyło się już pięć lat temu w atmosferze skandalu. Aktorka jednak długo dochodziła do siebie po rozwodzie. Były mąż należał do sekty scjentologów i wywierał wpływ na każdą sferę życia Katie. Mówił jej kiedy może spotkać się z rodziną, decydował w jakim filmie powinna zagrać, a nawet nie mówił do niej po imieniu, bo wolał, żeby nazywała się Kate – więc tak się do niej zwracał.

 

Co się dzieje z Katie Holmes?

Po kilku latach małżeństwa postanowiła razem z córką Suri odejść od Toma i od scjentologów, mówiono jednak o tym, że nie był to łatwy proces. Nawet po rozwodzie przeszłość miała na nią wpływ. Dopiero kilka miesięcy temu na jaw wyszła informacja, że 38-latka spotyka się z Jamiem Foxxem, jest zakochana i znowu szczęśliwa. Jednak ostatnie zdjęcia gwiazdy nie potwierdzają tych plotek. Katie Holmes spacerowała ulicami Nowego Jorku ubrana w różowy płaszcz i wyglądała na zmęczoną i zmartwioną. Czy demony przeszłości nadal ją ścigają?

 

Zobacz także: To już oficjalne: Katie Holmes i Jamie Foxx są razem! Aktorka już nie kryje się z nową miłością. Co na to Tom Cruise?

2/4
Katie Holmes
Copyright @East News
2/4
3/4
Katie Holmes
Copyright @East News
3/4
4/4
Katie Holmes
Copyright @East News
4/4

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.