Weronika Kostyra 1 grudnia 2017 10:00
1/4
Katie Holmes
Copyright @East News
1/4

 

Związek Katie Holmes i Toma Cruise’a zakończyło się już pięć lat temu w atmosferze skandalu. Aktorka jednak długo dochodziła do siebie po rozwodzie. Były mąż należał do sekty scjentologów i wywierał wpływ na każdą sferę życia Katie. Mówił jej kiedy może spotkać się z rodziną, decydował w jakim filmie powinna zagrać, a nawet nie mówił do niej po imieniu, bo wolał, żeby nazywała się Kate – więc tak się do niej zwracał.

 

Co się dzieje z Katie Holmes?

Po kilku latach małżeństwa postanowiła razem z córką Suri odejść od Toma i od scjentologów, mówiono jednak o tym, że nie był to łatwy proces. Nawet po rozwodzie przeszłość miała na nią wpływ. Dopiero kilka miesięcy temu na jaw wyszła informacja, że 38-latka spotyka się z Jamiem Foxxem, jest zakochana i znowu szczęśliwa. Jednak ostatnie zdjęcia gwiazdy nie potwierdzają tych plotek. Katie Holmes spacerowała ulicami Nowego Jorku ubrana w różowy płaszcz i wyglądała na zmęczoną i zmartwioną. Czy demony przeszłości nadal ją ścigają?

 

Zobacz także: To już oficjalne: Katie Holmes i Jamie Foxx są razem! Aktorka już nie kryje się z nową miłością. Co na to Tom Cruise?

2/4
Katie Holmes
Copyright @East News
2/4
3/4
Katie Holmes
Copyright @East News
3/4
4/4
Katie Holmes
Copyright @East News
4/4

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.