książę George szkoła
Fot. książę George szkoła
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Amerykańska prezenterka obraziła księcia George'a? Część osób oburzyła się jej zachowaniem

Poszło o zainteresowania 6-latka

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2019 07:59
książę George szkoła
Fot. książę George szkoła

Koniec sierpnia to czas, w którym dzieci powoli przygotowują się do kolejnego roku szkolnego. I choć dla wielu sześciolatków, początek września oznacza zajęcia połączone z zabawą, to książę George z brytyjskiej rodziny królewskiej, będzie miał trochę trudniej. Podczas, gdy my jesteśmy pod wrażeniem lekcji, które będzie miał w planie syn Williama i Kate, jedna z amerykańskich dziennikarek wyśmiała zajęcia, na które będzie uczęszczał chłopiec.

Lekcje baletu księcia George. Niesmaczny żart prezenterki

W jednym z odcinków amerykańskiego, telewizyjnego pasma śniadaniowego Good Morning America, prowadząca Lara Spencer przekazała wieść o tym, że w szkole księcia Georga, dzieci nie mają zwykłego planu lekcji. Poza klasycznymi przedmiotami, sześciolatka czekają także zajęcia z poezji, religioznawstwa, programowania komputerowego i… baletu! Podobno, według relacji księcia Williama, jego syn bardzo się cieszy, że będzie uczył się tańczyć.

Tę pozytywną informację, prezenterka zamieniła jednak w kpinę z zainteresowań George’a poddając pod wątpliwość, czy nauka baletu przystoi chłopcom. „Książę William powiedział, że książę George kocha balet. Mam wiadomość do księcia Williama: zobaczymy, jak długo to potrwa”, powiedziała Spencer zanosząc się śmiechem.

Dopiero krytyka ze strony widzów programu, w tym nauczycieli baletu, sprawiła, że gwiazda telewizji przeprosiła wszystkich urażonych. „Szczerze przepraszam za niewrażliwy komentarz, który wypowiedziałam wczoraj w programie. Bez względu na to, czy jest to balet, czy cokolwiek innego, jeżeli chcesz tego spróbować - idź za tym. Wierzę, że wszyscy powinniśmy móc w pełni swobodnie realizować nasze pasje”, napisała Lara Spencer na Twitterze i przy okazji przyznała, że sama także w dzieciństwie chodziła na lekcje baletu…

Uważacie, że dziennikarka przesadziła i powinna na wizji ugryźć się w język? 

Książę George, Oficjalne zdjęcia księcia George'a - 6 urodziny
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…