książę George szkoła
Fot. książę George szkoła
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Amerykańska prezenterka obraziła księcia George'a? Część osób oburzyła się jej zachowaniem

Poszło o zainteresowania 6-latka

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2019 07:59
książę George szkoła
Fot. książę George szkoła

Koniec sierpnia to czas, w którym dzieci powoli przygotowują się do kolejnego roku szkolnego. I choć dla wielu sześciolatków, początek września oznacza zajęcia połączone z zabawą, to książę George z brytyjskiej rodziny królewskiej, będzie miał trochę trudniej. Podczas, gdy my jesteśmy pod wrażeniem lekcji, które będzie miał w planie syn Williama i Kate, jedna z amerykańskich dziennikarek wyśmiała zajęcia, na które będzie uczęszczał chłopiec.

Lekcje baletu księcia George. Niesmaczny żart prezenterki

W jednym z odcinków amerykańskiego, telewizyjnego pasma śniadaniowego Good Morning America, prowadząca Lara Spencer przekazała wieść o tym, że w szkole księcia Georga, dzieci nie mają zwykłego planu lekcji. Poza klasycznymi przedmiotami, sześciolatka czekają także zajęcia z poezji, religioznawstwa, programowania komputerowego i… baletu! Podobno, według relacji księcia Williama, jego syn bardzo się cieszy, że będzie uczył się tańczyć.

Tę pozytywną informację, prezenterka zamieniła jednak w kpinę z zainteresowań George’a poddając pod wątpliwość, czy nauka baletu przystoi chłopcom. „Książę William powiedział, że książę George kocha balet. Mam wiadomość do księcia Williama: zobaczymy, jak długo to potrwa”, powiedziała Spencer zanosząc się śmiechem.

Dopiero krytyka ze strony widzów programu, w tym nauczycieli baletu, sprawiła, że gwiazda telewizji przeprosiła wszystkich urażonych. „Szczerze przepraszam za niewrażliwy komentarz, który wypowiedziałam wczoraj w programie. Bez względu na to, czy jest to balet, czy cokolwiek innego, jeżeli chcesz tego spróbować - idź za tym. Wierzę, że wszyscy powinniśmy móc w pełni swobodnie realizować nasze pasje”, napisała Lara Spencer na Twitterze i przy okazji przyznała, że sama także w dzieciństwie chodziła na lekcje baletu…

Uważacie, że dziennikarka przesadziła i powinna na wizji ugryźć się w język? 

Książę George, Oficjalne zdjęcia księcia George'a - 6 urodziny
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.