Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
Z ŻYCIA GWIAZD

To najsłodsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie. Sara Boruc pokazała swojego synka!

Noah zaliczył właśnie debiut na Instagramie

Gabriela Czernecka 6 maja 2019 21:31
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Jak wygląda syn Sary Boruc? Noah zaliczył właśnie swój debiut na Instagramie. Chłopiec przyszedł na świat 5 maja 2019 roku, a jego zdjęcie właśnie pojawiło się na profilu jego mamy. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Zdjęcie syna Sary Boruc

Sara Boruc urodziła w niedzielny poranek.  Żona Artura Boruca radosną nowiną podzieliła się z fanami i mediami za pośrednictwem Instagrama. Tym samym wiemy, że były bramkarz reprezentacji Polski i jego małżonka powitali na świecie synka. Jak wynika z podpisu pod uroczym filmikiem, państwo Borucowie zdecydowali się nadać mu oryginalne imię - Noah. „Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuje... Noah is here #borucmannei #boruc”, podpisał je piłkarz.

Teraz Sara Boruc podzieliła się z fanami kolejną fotografią synka. Przypomnijmy, że żona Artura Boruca urodziła syna w domu. Jak podkreślała wcześniej, zależało jej na tym, aby dziecko przyszło na świat w jak najbardziej naturalny sposób... Dziś zdradziła także szczegółów na temat porodu.

Mój superbohater Nono... Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku , bez zgiełku szpitala , niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej,dokładniej,mocniej.. Artur nie puścił mnie nawet na moment,trzymał tak mocno jakby bał sie,że utonę. Nie dała bym rady bez Niego. Inusia głaskała po głowie,mami zapaliła świeczki. Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie! Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie na prawdę pomaga. Dziś już go nie pamietam.. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje”, podpisała dwie fotografie synka.

Zobaczcie sami - czy nie są urocze? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Sara Boruc Mannei w ciąży
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?