Kinga Korta, Viva! maj 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Kinga Korta pierwszy raz pokazała synka! Grayson ma już siedem miesięcy

Opowiedziała też o tym, jak go wychowuje

Rafał Kowalski 4 lutego 2019 14:58
Kinga Korta, Viva! maj 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Po trzech latach starań o dziecko, Kinga Korta i jej mąż Chet pod koniec czerwca 2018 roku zostali rodzicami. Do tej pory para cieszyła się maleństwem nie pokazując jego twarzy publicznie. Wszystko zmieniło się zaledwie kilka dni temu, kiedy rodzice Graysona Aleksandra pokazali w końcu jego twarz w trakcie wywiadu…

Kinga Korta o synku – wywiad

Uczestniczka programu Żony Hollywood i jej ukochany odwiedzili niedawno Polskę. Po przylocie młodzi rodzice znaleźli chwilę, by porozmawiać z dziennikarką Dzień Dobry TVN o pierwszych miesiącach życia synka. Kinga Korta rozpoczęła opowieść od wspomnienia porodu…

Podobno Chet bardzo chciał w nim uczestniczyć, ale udało mu się tylko częściowo. „Miałam cesarskie cięcie. Kazali mi długo czekać, aż synek się dobrze ułoży. I wtedy kazałam się cały czas przykrywać, żeby mąż mnie w takim stanie absolutnie nie zobaczył. Mówiłam, że może zobaczyć tylko mnie od pasa w górę. Więc czekał długo na korytarzu i wszedł na ten przepiękny moment, kiedy podali mi dziecko a potem ważyli. Oczywiście potem zdjęcia, filmy… Wszystko jest nagrane”, wyznała Kinga Korta.

A czy gwiazda i jej mąż sami wychowują maluszka? Okazuje się, że nie. „Od czasu do czasu mamy nianię, która mi pomaga. Ale ja zawsze jestem obok. To jest cudowne rozwiązanie. […] Mąż też mi wiele pomaga. U nas nie ma podziału na kobietę i mężczyznę, każdy wykonuje różne obowiązki”, powiedziała świeżo upieczona mama.

Kinga i Chet zostali też zapytani o plany na przyszłość. Biznesman nie ukrywał przed kamerą, że chciałby, aby syn studiował na Uniwersytecie Yale. Wcześniej jednak przed Graysonem podstawowa szkoła katolicka, która położona jest nieopodal posiadłości małżeństwa. Kinga Korta podkreśliła, jak ważna jest dla niej wiara oraz dobre wykształcenie, które powinien zdobyć syn. Już wiadomo, że Grayson prawdopodobnie będzie mówił w trzech językach… Polski po mamie, angielski po tacie i… hiszpański – po niani, która w domu zwraca się do dziecka tylko w tym języku.

Zobaczcie poniżej urocze zdjęcie Kingi, Chata i ich pierwszego synka. Prawda, że uroczy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Korta🎀 (@kingakorta)

Kinga Korta, Viva! maj 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?