Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak dziś wygląda Roch? Kayah podzieliła się niezwykłym zdjęciem dorosłego syna

Roch skończył 22 lata!

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2020 07:42
Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Syn Kayah, Roch, skończył właśnie 22 lata i z tej okazji wokalistka postanowiła podzielić się z fanami niepublikowaną dotąd fotografią. Jej śladem ruszył także Rinke Rooyens, ojciec Rocha. Jak dziś wygląda syn byłych małżonków?

Syn Kayah i Rinke - jak dziś wygląda?

Syn Kayah przyszedł na świat 1 grudnia 1998 roku. Już samo ogłoszenie ciąży przez wokalistkę zapisało się w historii i to nawet w historii muzyki, bowiem wokalistka odbierała cztery statuetki Fryderyków. Prosto ze sceny wykonała słynny gest, podkreślając ciążowy brzuszek. Ojcem Rocha jest producent telewizyjny Rinke Rooyens. Był mężem Kayah w latach 1998-2010. Oboje świetnie odnaleźli się w roli rodziców, a Rinke na cześć syna nazwał nawet swoją firmę producencką Rochstar. Oboje mimo nawału obowiązków, chętnie spędzali czas z synkiem i dzielili się codziennymi domowymi obowiązkami. Byli małżonkowie do dziś mają ze sobą świetne relacje i dla wielu byłych kochanków są wzorem na to, że po rozstaniu przyjaźń jest możliwa.

Mimo że wiodą osobne życie, a syn pary wychowywał się z Kayah, to Rinke był przy nim obecny i starał się przekazywać mu najważniejsze wartości: „Nigdy nie stawiałem mu wymagań typu: w szkole masz być potulny, nie dyskutować i mieć same piątki i szóstki. Wiem, że ludzie są różni i mają różne drogi. Że wielu prymusów na siłę równanych do reszty, będzie prowadziła życie nudne i w gruncie rzeczy mało wartościowe. Nie zawsze dobrze jest wtapiać się w tłum”, powiedział jednym z wywiadów Rinke Rooyens. 

Dziś syn Kayah i Rinke ma już 22 lata. Z tej okazji oboje podzielili się w sieci fotografiami z synem. Wokalistka zamieściła zdjęcie z Rochem, jak ten miał zaledwie kilka lat. „22 lata! Odbiłam od brzegu w nieznaną podróż... On także. Oby jak najmniej sztormów!!! Dziękuję, że dowiedziałam się, co to Miłość!!! LOVE SYNU”, podpisała zdjęcie na Instagramie. 

Urodziny Rocha uczcił też na Instagramie jego ojciec. Rinke Rooyens zamieścił zdjęcie syna, a także krótkie wideo. Do kogo Waszym zdaniem Roch jest podobny? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami. 

   

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.