Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
DZIECI GWIAZD

Piotr Kraśko zamieścił w sieci zdjęcie córeczki! Podobna do taty?

Lara skończyła w tym roku trzy latka

Konrad Szczęsny 22 kwietnia 2019 07:46
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jest jego oczkiem w głowie i nigdy tego nie ukrywał. Piotr Kraśko wraz z żoną Karoliną wychowują trójkę dzieci: synów Konstantego (12 lat) i Aleksandra (10 lat) oraz córeczkę Larę, która przyszła na świat w połowie stycznia 2016 roku. Z okazji świąt wielkanocnych, dziennikarz zamieścił w sieci urocze zdjęcie trzylatki, na którym pozuje ona na tle suto zastawionego stołu!

Córka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein, Lara Kraśko - tak wygląda

Okazuje się, że tegoroczną Wielkanoc rodzina Kraśków spędza... na dworze! Piotr Kraśko za pośrednictwem mediów społecznościowych zwierzył się, że od zawsze było to jego wielkim marzeniem.

„Od lat marzyłem o stole Wielkanocnym na dworze. Może jeszcze nie ma upału, ale Lara jako pierwsza uznała, że się uda😊”, napisał pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie, na którym pozuje jego córeczka.

Dziewczynka w tym roku skończyła trzy latka i musimy przyznać, że trudno stwierdzić, do kogo jest bardziej podobna: mamy czy taty? Internauci są jednak w tej kwestii nieco bardziej jednomyślni...

Internauci o córce Piotra Kraśki, Larze

W komentarzach nie zabrakło oczywiście serdecznych życzeń, składanych Piotrowi Kraśce i jego rodzinie. Furorę wywołał jednak... kot, siedzący na jednym z krzeseł przy stole, co nie umknęło uwadze internautów.

„Uwaga na mistrza drugiego planu, za chwilkę koszyczek bedzie jego😂😂😂 -Wesołych Świąt!😊”, „No i pierwsi goście już siedzą za stołem!”, pisali rozbawieni.

Komplementowali również córkę dziennikarza i Karoliny Ferenstein-Kraśko (ta skomentowała fotografię, pisząc krótko „Moja królewna 😍🐣”).

„Piękna dziewczynka ❤️ podobna do mamusi”, „alez piekna ta corcia”, „Cudny Kurczaczek”, pisali zachwyceni.

Faktycznie mała Lara podobna jest bardziej do mamy?  

Tak wygląda trzyletnia córka Piotra Kraśki, Lara:

Tak gwiazdy świętują Wielkanoc: córka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein, Laura
Fot. Instagram @piotrkrasko

Karolina Ferenstein-Kraśko z córką Larą w sesji dla VIVY!, maj 2017:

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.