Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Katarzyny Skrzyneckiej ma już niemal 9 lat! Jak dziś wygląda?

Aktorka wyjawiła znaczenie nietypowego imienia pociechy...

Rafał Kowalski 5 sierpnia 2020 19:57
Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Katarzyna Skrzynecka z ogromną regularnością i troską kontaktuje się ze swoimi fanami przez media społecznościowe. Aktorka komentuje aktualne wydarzenia, pokazuje, jak wyglądają plany zdjęciowe, ale równie chętnie dzieli się też fragmentami życia prywatnego. I tak niedawno gwiazda wyjaśniła znaczenie imienia swojej córki Aliki oraz pokazała aktualne zdjęcia dziewczynki. Oj, czas leci bardzo szybko!

Imię Alikia – znaczenie. Fotografie Kasi Skrzyneckiej z córką

Po wizerunku Aliki Łopuckiej na zdjęciach wykonanych dla VIVY! w 2011 roku, krótko po jej narodzinach, nie ma już śladu. Dziewczynka zdecydowanie wyrosła i w listopadzie będzie obchodzić swoje 9. urodziny.

Sławna mama pociechy wyjaśniła ostatnio, co oznacza niezwykle oryginalne imię jej dziecka. „Krystaliczna, szczera, szlachetna”, napisała Katarzyna Skrzynecka w sieci i dodała, że imię to pochodzi oczywiście z greckiego. To właśnie Grecję aktorka ukochała sobie lata temu i dziś traktuje jak swój drugi dom.

Przypomnijmy, że wybór takiego imienia dla córki długo budził kontrowersje. Imię Alikia było przez wielu słyszane po raz pierwszy w życiu. „Nie mieliśmy żadnego problemu z zarejestrowaniem. Alikia to imię normalnie funkcjonujące w Europie. Nie nadałabym dziecku imienia tylko po to, żeby było oryginalne”, tłumaczyła przed laty Katarzyna Skrzynecka w wywiadzie dla Interii.

A co o swojej córce mówiła Kasia Skrzynecka w VIVIE!. „Nie wychowujemy naszej córeczki na wymuskaną lalunię, trzymaną pod kloszem. Oboje zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci rodziców po czterdziestce często narażone są na ich przewrażliwienie i nadopiekuńczość. Przede wszystkim uczę córkę zdrowego, pogodnego dystansu do samej siebie i rzeczywistości. Nasi przyjaciele śmieją się, że Alikia to dziecko genetycznie zadowolone, bo i ja, i mąż jesteśmy ludźmi bardzo pogodnymi. Czasami zacałowałabym ją za jej abstrakcyjne poczucie humoru i dystans. Ale oczywiście rozmawiamy też na tysiące poważnych tematów każdego dnia”, opowiadała aktorka Beacie Nowickiej.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia 8-letniej dziewczynki. Podobna do mamy? 

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.