Justyna Steczkowska, VIVA! marzec 2014, 6/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Steczkowska opublikowała urocze zdjęcie córki! Helenka ma już 5 lat...

Dotąd artystka rzadko ujawniała wizerunek dziewczynki

Rafał Kowalski 23 września 2019 14:28
Justyna Steczkowska, VIVA! marzec 2014, 6/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W sierpniu 2013 roku Justyna Steczkowska spełniła kolejne swoje wielkie marzenie. To właśnie wtedy piosenkarka urodziła córeczkę, której nadała imię Helenka. Dziś siostra 19-letniego Leona i 14-letniego Stasia ma już 5 lat. Jak wygląda? Sławna mama wyjątkowo pokazała jej zdjęcie.

Helenka, córka Justyny Steczkowskiej na zdjęciu – 2019

Wczoraj na profilu instagramowym Justyny Steczkowskiej pojawiła się fotografia, na której zadowolona 5-latka siedzi obok swojej mamy i grzybów, które panie zebrały w wolnej chwili. „W przerwie pomiędzy koncertami i próbami małe rodzinne grzybobranie w przydomowych lasach z moim szczęściem i cudeńkiem ❤️🦋👨‍👩‍👧 Kanie, borowiki, podgrzybki i maślaki. ☺ Będziemy suszyć na wigilię”, brzmiał podpis do zdjęcia.

To wyjątkowa pamiątka, ponieważ wokalistka rzadko pokazuje wizerunek swoich dzieci w internecie. Znacznie częściej jednak o nich mówi. Kilka lat temu artystka wyznała na przykład, że córka jest dla niej jak wisienka na torcie. Decyzja o powiększeniu rodziny była jednak ciężka. Bardzo chciałam mieć córkę, ale coraz trudniej było mi znaleźć siłę i odwagę, by wziąć pełną odpowiedzialność za to słodkie maleństwo i wszystko to, co jest związane z pojawieniem się nowego człowieka na ziemi”, mówiła Justyna Steczkowska w magazynie Grazia.

Z kolei w Dzień dobry TVN piosenkarka wyjaśniła, dlaczego nie oddaje swoich kreacji koncertowych. „Ja staram się te suknie zachować na jakieś niezwykle ważne aukcje, ale też mam maleńką córkę, która przebiera się we wszystkie moje sukienki. Myślę, że będzie to mój wielki prezent dla niej, jak ja już nie będę mogła ich nosić”, mówiła diva.

Czy 5-letnia córeczka odziedziczy talent po mamie? Czas pokaże. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Tak wygląda Helena Myszkowska:

Córka Justyny Steczkowskiej, Helena Myszkowska
Fot. Instagram @justynasteczkowska
 

Justyna Steczkowska, VIVA! luty 2013, 5/2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.