Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Sienkiewicz szczerze o ciąży: „To stan „ciutkę” przereklamowany!”

Aktorka zaskoczyła fanów swoim wyznaniem

Olga Figaszewska 28 marca 2019 07:51
Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka chętnie dzieli się za pośrednictwem kanałów social media z fanami przemyśleniami na temat ciąży. Ostatnie wyznanie gwiazdy serialu „Przyjaciółki” wywołało poruszenie wśród jej obserwatorów.

Agnieszka Sienkiewicz o ciąży

Jest naturalna i nie owija w bawełnę!  Teraz Agnieszka Sienkiewicz postanowiła wyrazić swoją opinię na temat ciąży! Lada chwila po raz drugi zostanie mamą! Jak czuje się w błogosławionym stanie?

„To był długi i trudny dzień. Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą”,  zaznaczyła Agnieszka Sienkiewicz.

Aktorka podkreśla, że czasem nie zawsze wszystko jest tak piękne, jak może się wydawać. Ciąża bywa prawdziwym wyzwaniem nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym.

„Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska (i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!). I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem”, bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści, a właścicielka brzuszka, dostaje histerii, na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej, walcząc o wbicie się w cokolwiek, co nie ma kształtu worka. I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna „co stan błogosławiony” wolałaby ciutkę skrócić”, zakończyła  swoją wypowiedź.

Post gwiazdy spotkał się z ogromnym odzewem ze strony jej fanek, które mają podobne spostrzeżenia!

„Macierzyństwo jest cudowne, chociaż bywa trudne, mogłabym mieć kolejne 👶🏻, ale na samą myśl o ciąży i tych 9 miesiącach to mi się odechciewa 😂”, „Taaaaak! Matko, jak ja tęsknie za zakupami, ale takimi żebym mogła kupić sobie super ołówkową sukienkę i mieć w niej talie 😂😅 a nie czuć się jak napompowany balon 😅”, „Uwazam, że powinna trwać maksymalnie 7 miesięcy. 2 ostatnie to jakaś porażka. I też twierdzę, że stan "błogosławiony" jest przereklamowany :)”, czytamy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był długi i trudny dzień..... Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą.... Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska 😜😜😜 ( i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!) I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć. I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem” bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek co nie ma kształtu worka 😜😜😜🤣🤣🤣🤣 I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna „co stan błogosławiony” wolałaby ciutkę skrócić😜😜 🤰🤰🤰🤰#pregnant #pregnancy #motherhood #momtobe

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰🤰Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪💪 Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia... Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil @kasia_jedrasiak i na zbiórkę na @siepomaga !!!! Osobiście zawsze wszystkie zbiórki weryfikuje, kontaktuje się z rodziną, więc całą, coraz większa sobą, zapewniam Was o jej uczciwości ❤️ Link do zbiórki macie w moim BIO. Ja przekazuje właśnie Kasi swój 1% podatku i Was też o to proszę. Życzę Wam pięknego dnia!!!! @kasia_jedrasiak #momtobe #rodzew2019 #pregnant #motherhood

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.