Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska zdradziła termin swojego porodu!

Synek gwiazdy przyjdzie na świat w...

Weronika Kostyra 5 maja 2019 06:41
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Prowadząca programy związane z tematyką ślubną niedawno ujawniła, że razem z mężem spodziewa się synka. Oboje nie mogą doczekać się jego przyjścia na świat. Kiedy to nastąpi? Prezenterka telewizyjna właśnie zdradziła tę radosną nowinę fanom.

Kiedy Izabela Janachowska urodzi?

Prezenterka długo czekała z ogłoszeniem ciąży. Kiedy podzieliła się tą wiadomością napisała: „Wiosną tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3”.

Izabela Janachowska przygotowują się do nowej życiowej roli. Okazuje się, że nie zostało jej dużo czasu. Okazuje się, że dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym miesiącu! W programie Dzień dobry TVN przyznała, że jej synek urodzi się maju. „Ta ciąża w niczym mnie nie ogranicza, cały czas jestem praktycznie na 100 procent. To nie jest tak, że obrączka nadal na mnie pasuje, nie – zrobiła się przyciasna i musiałam ją odłożyć, więc oczywiście to nie jest tak, że ten stan ciążowy nie ma żadnego wpływu na mnie, ma oczywiście, ale bardzo fajnie”, dodała.

Życzymy przyszłej mamie szczęśliwego rozwiązania! 

Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!