Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska zdradziła termin swojego porodu!

Synek gwiazdy przyjdzie na świat w...

Weronika Kostyra 5 maja 2019 06:41
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Prowadząca programy związane z tematyką ślubną niedawno ujawniła, że razem z mężem spodziewa się synka. Oboje nie mogą doczekać się jego przyjścia na świat. Kiedy to nastąpi? Prezenterka telewizyjna właśnie zdradziła tę radosną nowinę fanom.

Kiedy Izabela Janachowska urodzi?

Prezenterka długo czekała z ogłoszeniem ciąży. Kiedy podzieliła się tą wiadomością napisała: „Wiosną tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3”.

Izabela Janachowska przygotowują się do nowej życiowej roli. Okazuje się, że nie zostało jej dużo czasu. Okazuje się, że dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym miesiącu! W programie Dzień dobry TVN przyznała, że jej synek urodzi się maju. „Ta ciąża w niczym mnie nie ogranicza, cały czas jestem praktycznie na 100 procent. To nie jest tak, że obrączka nadal na mnie pasuje, nie – zrobiła się przyciasna i musiałam ją odłożyć, więc oczywiście to nie jest tak, że ten stan ciążowy nie ma żadnego wpływu na mnie, ma oczywiście, ale bardzo fajnie”, dodała.

Życzymy przyszłej mamie szczęśliwego rozwiązania! 

Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?