Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Izabela Janachowska w ogniu krytyki! Na Wigilię wynajęła kapelę góralską

Internauci nie zostawiają na niej suchej nitki... Słusznie?

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2020 14:11
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Mimo że dla wielu rodzin te święta były wyjątkowo skromne i inne niż zwykle, w świecie celebrytów nie brakowało wyjątków. Należała do nich m.in. Wigilia zorganizowana przez Izabelę Janachowską. Okazuje się, że prezenterka, mimo obostrzeń, postanowiła wynająć na nią... kapelę góralską! Fakt ten nie spodobał się internautom, którzy ostro krytykują specjalistkę od ślubów...

Wigilia Izabeli Janachowskiej: przepych i kapela góralska

Izabela Janachowska obszerną relację, uwieczniającą tegoroczne święta, zamieściła w swoich mediach społecznościowych. Na zdjęciach i nagraniach widzimy m.in. bogato przystrojoną choinkę, spektakularne wnętrza, prezenty, potrawy i gości, jak również... kapelę góralską! Prezenterka w tym roku postanowiła bowiem zorganizować Wigilię właśnie w takim klimacie. Dlatego też nad kominkiem zawisła parzenica, czyli rodzaj ozdoby z góralskimi wzorami. 

Na nagraniach słychać, jak zaproszeni z południa Polski muzycy śpiewają „hej kolędą, kolęda!”. Są przy tym ubrani w charakterystyczne stroje i grają na właściwych dla regionu instrumentach.

„To pierwsze takie święta! Nigdy nie zapomnę tej radości i tych wygłupów pod choinką!”, napisała w mediach społecznościowych wyraźnie dumna i uradowana Izabela Janachowska.

Niestety, jej kreatywny pomysł nie wszystkim się spodobał...

Internauci krytykują Izabelę Janachowską za zorganizowanie Wigilii w tylu góralskim

I nie chodzi o sam klimat, ale choćby o domniemane przekroczenie limitu osób, który został wyznaczony przez rząd w związku z pandemią koronawirusa. Przypomnijmy, że poza domownikami, w mieszkaniu bądź domu może w czasie świąt Bożego Narodzenia przebywać maksymalnie 5 osób z zewnątrz.

Internauci zaczęli zastanawiać się czy wynajęcie kapeli góralskiej nie spowodowało złamania tego obostrzenia...

Dodatkowo twierdzą, że specjalistka od ślubów niepotrzebnie epatuje przepychem i zastanawiają się, dlaczego górale zgodzili się na taki występ biorąc pod uwagę, że musieli opuścić na ten czas swoje rodziny i bliskich...

Póki co sama zainteresowana nie odniosła się do tych zarzutów i nie odpowiedziała na nurtujące internautów pytania...  

Tak wyglądała Wigilia Izabeli Janachowskiej:

Izabela Janachowska, Boże Narodznie 2020, święta 2020, Wigilia
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska, Boże Narodznie 2020, święta 2020, Wigilia
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska, Boże Narodznie 2020, święta 2020, Wigilia, kapela góralska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska, Boże Narodznie 2020, święta 2020, Wigilia, kapela góralska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.