Z OSTATNIEJ CHWILI

Izabela Janachowska jest w ciąży! Chłopiec czy dziewczynka?

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 23 stycznia 2019 09:43
Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!

Izabela Janachowska jest w ciąży! Prowadząca program I nie opuszczę cię aż do ślubu oraz W czym do ślubu podzieliła się właśnie z internautami wspaniałą wiadomością. Na swoim Instagramie zamieściła wyjątkową fotografię z ukochanym, którą opatrzyła opisem informującym, że właśnie spodziewa się dziecka. Poznajcie szczegóły!

Izabela Janachowska jest w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Izabela Janachowska jest w ciąży! Wspaniałą wiadomością podzieliła się wraz z mężem na Instagramie. Przypomnijmy, że pięć lat temu 28 czerwca 2014 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. To był jeden z najbardziej spektakularnych ślubów w polskim show-biznesie. Mężem Izabeli Janachowskiej został biznesmen Krzysztof Jabłoński. Ten rok był dla niej przełomowy nie tylko pod kątem życia prywatnego, ale i zawodowego.

Kontuzja kolana uniemożliwiła jej dalszą karierę tancerki, ale podczas planowania własnego ślubu Izabela Janachowska odkryła nową pasję. Od tamtej pory skupiła się na byciu wedding plannerką. I musimy przyznać, że świetnie radzi sobie w tej roli. W 2015 roku miała okazję poprowadzić program I nie opuszczę cię aż do ślubu, rok później pojawił się kolejny format z jej udziałem: W czym do ślubu. Od 2018 roku prowadzi kolejne ślubne programy: Ślub marzeń, Panny młode ponad miarę oraz Puszyste panny młode

Jeszcze niedawno mówiła: „Pomimo tego, że jest nam cudownie razem, to dziecko mogłoby być fajnym dopełnieniem naszej relacji”. Wygląda na to, że marzenie gwiazdy się spełniło. Izabela Janachowska jest w ciąży! Wspaniałą wiadomością podzieliła się z internautami na Instagramie. Zdjęcie z mężem podpisała: 

„Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy🎀 Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! 🍼Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! 💑 Trzymajcie kciuki za naszą 3”. 

Jak na razie płeć dziecka Izabeli Janachowskiej nie jest znana. Wiadomo jednak, że pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat wiosną tego roku. Serdecznie gratulujemy!  

Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.