Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska
Z OSTATNIEJ CHWILI

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zostali rodzicami! Chłopca czy dziewczynki?

Prezenterka podzieliła się uroczym zdjęciem noworodka

Rafał Kowalski 12 maja 2019 11:22
Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Jeszcze kilka tygodni temu rozmawialiśmy z Izabelą Janachowską o tym, że przed nią czas odpoczynku i ostatnich przygotowań do porodu, a właśnie na Instagramie prezenterki pojawiła się informacja, że została już mamą! Gwiazda TVN Style i TLC zdradziła płeć dziecka oraz pokazała jego zdjęcie.

Izabela Janachowska została mamą

Okazuje się, że pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego przyszło na świat już dwa dni temu. „To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu”, napisała szczęśliwa mama na Instagramie.

Z kolei na swoim blogu dopisała jeszcze kilka innych słów. „Zaledwie kilka miesięcy temu powiedzieliśmy Wam, że spodziewamy się dziecka. Od tamtej pory każdego dnia dociera do nas mnóstwo ciepła i dobrej energii od Was. Bardzo Wam za to dziękujemy: ja, mój mąż i nasz synek, który jest już z nami! To naprawdę niesamowite uczucie móc go zobaczyć po tylu miesiącach oczekiwania. Poznaliśmy się zaledwie kilka dni temu a my już nie wyobrażamy sobie bez niego naszego życia. […] Najbliższe dni, tygodnie i lata upłyną nam pod hasłem uśmiechów, zabaw i bezkresnej miłości. Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy podołali tej wielkiej przygodzie, przed którą stanęliśmy”, czytamy na stronie WeddingDream.

Para nie ujawniła na razie, jak nazywa się chłopiec. Wcześniej jednak Izabela Janachowska mówiła o tym, że w przypadku narodzin syna będzie rozważała takie imiona jak Filip, Aleksander albo Oliwier.

Izabeli i Krzysztofowi serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze więcej miłości! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.