Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Janachowska napisała listy do premiera i ministra zdrowia! Powód? Koronawirus!

Gwiazda nie może dłużej znosić tego, co widzi...

Rafał Kowalski 23 sierpnia 2020 12:54
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu narzeczonym. Przez obostrzenia wprowadzone w Polsce szereg ślubów i wesel się nie odbył, a te które udało się zorganizować, nie zawsze były i są imprezami marzeń. O los przyszłych małżonków chce zadbać Izabela Janachowska, która w imieniu pokrzywdzonych napisała listy do premiera Mateusza Morawieckiego i nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Izabela Janachowska prosi o uwagę polityków. Chodzi o wesela

Organizatorka ślubów poinformowała na swoim blogu, że przekazała do odpowiednich rąk listy, które mają trafić do premiera Polski i nowego ministra zdrowia. Do listów został dołączony raport na podstawie 3000 odpowiedzi na ankietę, którą gwiazda umieściła wcześniej na swojej stronie. Odpowiedzi narzeczonych mają pomóc politykom w zmianach dotyczących restrykcji weselnych, wprowadzonych z uwagi na COVID-19.

„Podobnie jak Wy, ja także z niepokojem obserwuję wprowadzane z dnia na dzień restrykcje, które z jednej strony mają zadanie zapewnić bezpieczeństwo nam, obywatelom, z drugiej zaś- w brutalny sposób odzierają z marzeń wiele osób w przeddzień najważniejszego wydarzenia, na które często czekają całe życie”, napisała na swojej stronie Iza Janachowska. Prezenterka i wedding planerka nie może znieść tego, jak wielkie straty finansowe i emocjonalne ponoszą młode pary, które każdego dnia budzą się niepewnie.

Zmiany dotyczące organizowania przyjęć weselnych zmieniają się bowiem w zastraszającym tempie. „Nie mogę się takim działaniom biernie przyglądać. Czas zwrócić uwagę rządzących na realne problemy, spowodowane przez zbyt późno podejmowane decyzje, które właściwie skazują wiele par na odwołanie wesela w ostatniej chwili, bez możliwości reakcji”, napisała na blogu Izabela Janachowska i dodała, że chętnie swoim doświadczeniem podzieli się z rządzącymi. „Zadeklarowałam swoją gotowość do współpracy w zakresie opracowywania nowych wytycznych dla branży ślubnej. Bardzo mi zależy, żebyście mieli możliwość świętowania tego wyjątkowego dnia w gronie Waszych bliskich w bezpieczny sposób”, czytamy na stronie WedddingDream.com.

Myślicie, że zaangażowanie gwiazdy TVN przełoży się na poprawę sytuacji w branży ślubnej? Trzymamy kciuki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

wesele-trendy-2021-mikrowesele-jak-urzadzic-2
Fot. Adobe.Stock.com

Mateusz Morawiecki, premier
Fot. Jakub Kaminski/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.