Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Od 7 lat Izabela Janachowska jest szczęśliwą mężatką. Jej poprzednie związki nie zawsze były udane

„Ci, którzy mnie rzucili, to byli wariaci!”

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2021 19:00
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Przez siedem szczęśliwych lat małżeństwa z Krzysztofem Jabłońskim Izabela Janachowska opowiadała o miłości tylko w kontekście męża. Wyjątek wydarzył się dopiero kilka dni temu, gdy gwiazda TVN Style opublikowała na swoim kanale na YouTube nowy film. W wideo zdradziła, jak wyglądały jej sprawy miłosne przed poznaniem tego jedynego…

Izabela Janachowska o sekretach poprzednich związków

Najnowszy pomysł ekspertki od ślubów na film to „Pytania od fanów i odpowiedzi”. Iza Janachowska nagrała wideo, w którym zmierzyła się z faktami ze swojego życia, o których do tej pory publicznie nie opowiadała. Między innymi mowa o poprzednich miłosnych relacjach.

Gwiazda przyznała między innymi, że nie umie flirtować. Nigdy więc sama nie zainicjowała randki. „Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie chciał iść ze mną na randkę, ale nie dlatego, że jestem taka "super cool", tylko po prostu nigdy nie wpadło mi do głowy, żeby startować z takim zaproszeniem. Nie inicjowałam kontaktów damsko-męskich. Jestem zbyt nieogarnięta w podrywaniu”, przyznała szczerze 34-latka.

A ilu partnerów zerwało z piękną prezenterką? „Natomiast jeżeli chodzi o mężczyzn, którzy mnie rzucili, to byli wariaci! Wspominam ich do dziś. Stanę na dwóch, dalej nie chcę liczyć”, zaśmiała się Izabela Janachowska.

Podejrzewaliście ją o taką nieśmiałość? 

ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska otwarcie o seksie z mężem: „Możecie mi zazdrościć! Polecam”

Izabela Janachowska z mężem, poprzednie związki gwiazdy
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?