Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Janachowska o potajemnych spotkaniach z Radosławem Majdanem: „To było takie szaleństwo!” 

Izabela Janachowska i Radosław Majdan tworzyli taneczną parę w Tańcu z Gwiazdami. Co tak naprawdę ich łączyło?

Gabriela Czernecka 21 października 2021 07:58
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska w najnowszym wywiadzie podzieliła się wspomnieniem z czasów uczestnictwa w programie Taniec z Gwiazdami. Opowiedziała o swojej relacji z jednym z ówczesnych uczestników, Radosławem Majdanem. Para organizowała... potajemne spotkania! Poznajcie szczegóły. 

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - jak się poznali?

Dziś Izabela Janachowska specjalizuje się w tematyce ślubnej, ale pierwsze kroki w polskim show-biznesie stawiała przed kamerami w programie Taniec z Gwiazdami. Szybko zyskała miano jednej z najpopularniejszych tancerek. Nic dziwnego, bo oprócz świetnej prezencji miała ogromny talent - przygodę z tańcem zaczęła jeszcze jako dziewczynka. Jest wielokrotną Mistrzynia Polski i brązową medalistką Mistrzostw Świata. Na tanecznym parkiecie w telewizji miała okazję tańczyć m.in. z Przemysławem Saletą, Wojciechem Medyńskim, Zbigniewem Urbańskim czy Radosławem Majdanem.

Zobacz: Krzysztof Jabłoński o początkach związku z Izą Janachowską: „Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami”

Jej przygoda z tańcem zakończyła się w nieszczęśliwy sposób. Tancerka ze względu na kontuzję kolana musiała pożegnać się z kontynuowaniem swojej kariery tanecznej, ale szybko znalazła sposób na siebie i odnalazła swoje miejsce w branży ślubnej. W 2014 roku ułożyło się także w jej życiu prywatnym - stanęła na ślubnym kobiercu u boku biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego, z którym wychowuje synka Christophera.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Izabela Janachowska o relacji z Radosławem Majdanem

Choć Izabela Janachowska od kilku lat nie pojawiała się w Tańcu z Gwiazdami, to w najnowszej edycji miała okazję zadebiutować w roli prowadzącej. W ten sposób dołączyła do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny. Tym samym znów pojawiła się na świeczniku, a dziennikarze chętnie pytają ją o jej przygodę z tanecznym programem i wspomnieniami z nim związanymi. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że najlepszy kontakt udało jej się złapać z... Radosławem Majdanem: „Mieliśmy taneczną relację, ale ona jest naprawdę wyjątkowa. To, co dzieje się tutaj w „Tańcu z Gwiazdami”, to jest tyle godzin spędzonych na parkiecie z gwiazdą, że bardzo szybko nawiązujesz ten kontakt. To jest bardzo przyjemne, pod warunkiem, że trafisz na odpowiednią osobę”, przyznała.

Zobacz także: Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są razem od dziesięciu lat. W czym tkwi sekret ich związku?

Radosław Majdan i Izabela Janachowska
Fot. Michal WARGIN/East News

Zdradziła także, że czas ich wspólnych treningów wcale nie był taki łatwy, bowiem Radosław Majdan wciąż zawodowo grał w piłkę. To utrudniało ich spotkania, w trakcie których mieli trenować na parkiecie. Iza Janachowska zdradziła, że niezwykle trudno było ich godzić treningi sportowe piłkarza z treningami na tanecznym parkiecie. Ale oboje znaleźli na to rozwiązanie: „Z Radkiem było super cool. Jeszcze wtedy on zawodowo grał, to było takie szaleństwo. Musieliśmy jeździć po Polsce, łączyć jego treningi z naszymi. Jeździłam potajemnie na zgrupowania! To było niesamowite”, wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem.

Choć ostatecznie Radosław Majdan Tańca z Gwazdami nie wygrał, to jego bliska relacja z Izabelą Janachowską przetrwała. Niedawno piłkarz wraz z żoną, Małgorzatą Rozenek-Majdan miał okazję bawić się na urodzinach Izy. Jak widać, przyjaźń w show-biznesie jest możliwa!  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Radosław Majdan i Izabela Janachowska
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.