Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Janachowska o potajemnych spotkaniach z Radosławem Majdanem: „To było takie szaleństwo!” 

Izabela Janachowska i Radosław Majdan tworzyli taneczną parę w Tańcu z Gwiazdami. Co tak naprawdę ich łączyło?

Gabriela Czernecka 21 października 2021 07:58
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska w najnowszym wywiadzie podzieliła się wspomnieniem z czasów uczestnictwa w programie Taniec z Gwiazdami. Opowiedziała o swojej relacji z jednym z ówczesnych uczestników, Radosławem Majdanem. Para organizowała... potajemne spotkania! Poznajcie szczegóły. 

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - jak się poznali?

Dziś Izabela Janachowska specjalizuje się w tematyce ślubnej, ale pierwsze kroki w polskim show-biznesie stawiała przed kamerami w programie Taniec z Gwiazdami. Szybko zyskała miano jednej z najpopularniejszych tancerek. Nic dziwnego, bo oprócz świetnej prezencji miała ogromny talent - przygodę z tańcem zaczęła jeszcze jako dziewczynka. Jest wielokrotną Mistrzynia Polski i brązową medalistką Mistrzostw Świata. Na tanecznym parkiecie w telewizji miała okazję tańczyć m.in. z Przemysławem Saletą, Wojciechem Medyńskim, Zbigniewem Urbańskim czy Radosławem Majdanem.

Zobacz: Krzysztof Jabłoński o początkach związku z Izą Janachowską: „Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami”

Jej przygoda z tańcem zakończyła się w nieszczęśliwy sposób. Tancerka ze względu na kontuzję kolana musiała pożegnać się z kontynuowaniem swojej kariery tanecznej, ale szybko znalazła sposób na siebie i odnalazła swoje miejsce w branży ślubnej. W 2014 roku ułożyło się także w jej życiu prywatnym - stanęła na ślubnym kobiercu u boku biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego, z którym wychowuje synka Christophera.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Izabela Janachowska o relacji z Radosławem Majdanem

Choć Izabela Janachowska od kilku lat nie pojawiała się w Tańcu z Gwiazdami, to w najnowszej edycji miała okazję zadebiutować w roli prowadzącej. W ten sposób dołączyła do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny. Tym samym znów pojawiła się na świeczniku, a dziennikarze chętnie pytają ją o jej przygodę z tanecznym programem i wspomnieniami z nim związanymi. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że najlepszy kontakt udało jej się złapać z... Radosławem Majdanem: „Mieliśmy taneczną relację, ale ona jest naprawdę wyjątkowa. To, co dzieje się tutaj w „Tańcu z Gwiazdami”, to jest tyle godzin spędzonych na parkiecie z gwiazdą, że bardzo szybko nawiązujesz ten kontakt. To jest bardzo przyjemne, pod warunkiem, że trafisz na odpowiednią osobę”, przyznała.

Zobacz także: Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są razem od dziesięciu lat. W czym tkwi sekret ich związku?

Radosław Majdan i Izabela Janachowska
Fot. Michal WARGIN/East News

Zdradziła także, że czas ich wspólnych treningów wcale nie był taki łatwy, bowiem Radosław Majdan wciąż zawodowo grał w piłkę. To utrudniało ich spotkania, w trakcie których mieli trenować na parkiecie. Iza Janachowska zdradziła, że niezwykle trudno było ich godzić treningi sportowe piłkarza z treningami na tanecznym parkiecie. Ale oboje znaleźli na to rozwiązanie: „Z Radkiem było super cool. Jeszcze wtedy on zawodowo grał, to było takie szaleństwo. Musieliśmy jeździć po Polsce, łączyć jego treningi z naszymi. Jeździłam potajemnie na zgrupowania! To było niesamowite”, wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem.

Choć ostatecznie Radosław Majdan Tańca z Gwazdami nie wygrał, to jego bliska relacja z Izabelą Janachowską przetrwała. Niedawno piłkarz wraz z żoną, Małgorzatą Rozenek-Majdan miał okazję bawić się na urodzinach Izy. Jak widać, przyjaźń w show-biznesie jest możliwa!  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Radosław Majdan i Izabela Janachowska
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.