Irena Santor, Viva! 1/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
o tym jest głośno

Fani Ireny Santor zmartwieni wieściami o pilnej operacji. Artystka właśnie przerwała milczenie

Wyczekuje jednej rzeczy...

Marcjanna Maryszewska 21 lutego 2024 08:15
Irena Santor, Viva! 1/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Fani bardzo przejęli się ostatnimi wieściami o operacji Ireny Santor. 89-letnia artystka tydzień temu przeszła konieczną operację usunięcia kamieni nerkowych. "Wszystko przebiegło pomyślnie — zapewniała osoba z jej bliskiego otoczenia. Teraz głos zabrała sama piosenkarka.

Irena Santor przeszła pilną operację

Kilka dni temu media obiegła niepokojąca informacja o problemach zdrowotnych cenionej artystki. Super Express przekazał wówczas, że Irena Santor przeszła zaplanowaną operację w jednym z warszawskich szpitali. Okazało się, że zmagała się ona z dolegliwościami związanymi z kamieniami nerkowymi. Zabieg był niezbędny oraz przyniósł zamierzone skutki. "Operacja była zaplanowana. Wszystko przebiegło pomyślnie. Irena już odzyskuje siły i czuje się coraz lepiej" — przekazał informator tabloidu. O artystkę troszczą się najbliżsi, a jej samej nie opuszczają siły i poczucie humoru.

Irena Santor, Viva! 1/2022

Irena Santor, Viva! 1/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Irena Santor przerywa milczenie. Zdradziła, jak czuje się po zabiegu

Kilka dni później Super Express skontaktował się z Ireną Santor osobiście, aby uzyskać wieści o jej samopoczuciu z pierwszej ręki. Na razie piosenkarka musi przejść okres rehabilitacji, lecz już nie może się doczekać, kiedy znów będzie mogła chodzić na spacery oraz spotykać się ze znajomymi! W rozmowie z tabloidem opowiadała również, że czuje się wspaniale, a konieczny zabieg nie załamał jej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Niepokojące wieści o stanie zdrowia Krystyny Jandy. Wszystko wydarzyło się w nocy

"Odzyskuję już siły. Jestem pod opieką wspaniałych lekarzy i przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Zamierzam jeszcze długo cieszyć się życiem, a zbliżająca się wiosna napawa mnie radością" — zapewniała Irena Santor. Te słowa z pewnością ucieszą wszystkich fanów!

Życzymy dużo sił i wszystkiego dobrego!  

Irena Santor, Gala Człowiek Roku 2022 oraz Jubileusz 40-lecia tygodnika "Wprost", styczeń 2023

Irena Santor, Gala Człowiek Roku 2022 oraz Jubileusz 40-lecia tygodnika
Fot. Kurnikowski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.