Co na to artystka?

Monika Katarzyna Krupska 25 lipca 2018 18:58

Tak gorącej dyskusji dawno nie było! Menedżerka Ewy Farny kilka dni temu zdradziła plany wokalistki odnośnie przyszłej ciąży. Internautom nie spodobały się słowa gwiazdy. „Nie do pomyślenia”, pisały rozzłoszczone matki! 

Ewa Farna jest w ciąży? 

Gdy w połowie września 2017 roku Ewa Farna zdobyła się na szczerze wyznanie, fani artystki nie kryli zachwytu. Piosenkarka 10 miesięcy temu wyszła za mąż za swojego ukochanego. „Przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub!”, napisała gwiazda.

Od tamtego momentu internauci co raz zastanawiali się, kiedy w takim razie przyjdzie im cieszyć się szczęśliwą nowiną o błogosławionym stanie piosenkarki. Jednak kilka dni temu menedżerka ostudziła ich zapał, co im się nie spodobało. 

„Nie każda 25-latka, która wyszła za mąż, musi od razu mieć dzieci. Ewa zostanie mamą, ale najszybciej za kilka lat. Teraz intensywnie pracuje”, powiedziała Karolina Kędra w rozmowie z magazynem Flesz.

Nastawienie do macierzyństwa Ewy nie spodobało się jej fanom, a dokładniej innym matkom! W internecie zaczęły pokazywać się niemiłe komentarze. Wiele osób zaczęło kąsać Farnę za jej odkładanie macierzyństwa na dalszy plan. 

„Nie do pomyślenia”, „W końcu czas leci”, „Młodsza nie będziesz”, „Potem będziesz chciała, to nie będzie”, zaczęły wypisać internautki. Dodając, że gwiazda na starość zostanie sama! 

Wokalistka nie odniosła się do słów internautów. Czy nakazywanie 25-letniej kobiecie, aby zaszła w ciąże nie jest przesadą?  

1/5
Ewa Farna, ślub
Copyright @Instagram
1/5

W połowie września 2017 roku Ewa Farna wzięła cichy ślub! 

2/5
Ewa Farna, Viva! 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/5

Piosenkarka poślubiła swojego ukochanego Martina Chobota

3/5
Ewa Farna wzięła ślub, pokazała obrączkę
Copyright @Facebook @Ewa Farna
3/5

Artystka ostatnio wyznała, że w najbliższym czasie nie planuje zostać matką

4/5
Sylwester w Katowicach z Polsatem: Ewa Farna
Copyright @East News
4/5

Jej wypowiedź nie spodobała się internautom, które zarzuciły Ewie, że „już młodsza nie będzie”

5/5
Ewa Farna, Viva! 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/5

Wokalistka w tym roku skończy dopiero 25 lat! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.