O NIEJ JEST GŁOŚNO

Internauci krytykują macierzyńskie plany Ewy Farnej! „Młodsza nie będziesz”, wypisują 

Co na to artystka?

Monika Katarzyna Krupska 25 lipca 2018 18:58

Tak gorącej dyskusji dawno nie było! Menedżerka Ewy Farny kilka dni temu zdradziła plany wokalistki odnośnie przyszłej ciąży. Internautom nie spodobały się słowa gwiazdy. „Nie do pomyślenia”, pisały rozzłoszczone matki! 

Ewa Farna jest w ciąży? 

Gdy w połowie września 2017 roku Ewa Farna zdobyła się na szczerze wyznanie, fani artystki nie kryli zachwytu. Piosenkarka 10 miesięcy temu wyszła za mąż za swojego ukochanego. „Przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub!”, napisała gwiazda.

Od tamtego momentu internauci co raz zastanawiali się, kiedy w takim razie przyjdzie im cieszyć się szczęśliwą nowiną o błogosławionym stanie piosenkarki. Jednak kilka dni temu menedżerka ostudziła ich zapał, co im się nie spodobało. 

„Nie każda 25-latka, która wyszła za mąż, musi od razu mieć dzieci. Ewa zostanie mamą, ale najszybciej za kilka lat. Teraz intensywnie pracuje”, powiedziała Karolina Kędra w rozmowie z magazynem Flesz.

Nastawienie do macierzyństwa Ewy nie spodobało się jej fanom, a dokładniej innym matkom! W internecie zaczęły pokazywać się niemiłe komentarze. Wiele osób zaczęło kąsać Farnę za jej odkładanie macierzyństwa na dalszy plan. 

„Nie do pomyślenia”, „W końcu czas leci”, „Młodsza nie będziesz”, „Potem będziesz chciała, to nie będzie”, zaczęły wypisać internautki. Dodając, że gwiazda na starość zostanie sama! 

Wokalistka nie odniosła się do słów internautów. Czy nakazywanie 25-letniej kobiecie, aby zaszła w ciąże nie jest przesadą?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.