Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska
O TYM SIĘ MÓWI

Jak Izabela Janachowska nazwie swoje pierwsze dziecko? Kilka pomysłów zaskakuje...

Gwiazda TVN urodzi wiosną tego roku

Rafał Kowalski 25 stycznia 2019 09:56
Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Przedwczoraj Izabela Janachowska pochwaliła się, że wiosnę zostanie mamą, a już zdążyła udzielić kilku wywiadów na temat ciąży. Gwiazda TVN Style zdradziła przede wszystkim, nad jakimi imionami myśli dla swojego maleństwa. Skąd przyszła mama czerpie inspiracje? Wszystko jest już jasne…

Imię dla dziecka. Propozycje Izabeli Janachowskiej

Wczoraj rano Izabela Janachowska była gościem Dzień dobry TVN, w którym zdradziła, że już od dłuższego czasu starała się z mężem Krzysztofem o potomstwo. „Czekaliśmy, aż to się wydarzy. Właśnie tej wiosny wypada siódmy rok naszego związku, nie małżeństwa, a związku, i tak sobie myśleliśmy, że to już taki najwyższy czas. Mam wrażenie, że od kilku miesięcy chodzimy metr nad ziemią", powiedziała Janachowska.

Gwiazda dodała też, że jeśli chodzi o imię, to jest przygotowana na każdą okoliczność. „Dla dziewczynki podobają mi się Carmenka i Izabela, choć wiem, że trochę po mnie, ale naprawdę kocham to imię. Podoba mi się też Waleria i Elżbieta po babci mojego męża. A dla chłopca Filip, Aleksander albo Oliwier. No trochę tego jest”, usłyszeliśmy z ust gwiazdy.

Z kolei wieczorem podczas specjalnego czatu na żywo z przyszłą mamą, użytkownicy YouTube dowiedzieli się, że przyszła mama zna już płeć maleństwa. „Wiemy od jakiegoś czasu, ale chcemy się tym sami na razie nacieszyć. Jak przyjdzie czas, żeby się tym podzielić to powiemy, albo pokażemy Wam jakiej płci jest nasze dziecko. To takie ekscytujące!”, powiedziała zadowolona Iza Janachowska.

A czy na czas ciąży gwiazda zmieniła jakoś swoje życie? Czy ma mniej pracy? Okazuje się, że nie. „Cały czas pracuję, więc jestem w swoim normalnym rytmie. Jeżdżę na plan, spędzam tam mnóstwo godzin. Pracuję nad ślubnym planerem dla was i mam nadzieję, że ten projekt wkrótce będzie ukończony. Do tego portal i YouTube. Tylko moja aktywność w TV się zmniejszy. Reszta bez zmian”, usłyszeli widzowie youtubowego kanału przyszłej mamy.

Izie życzymy pięknego czasu oraz… programu telewizyjnemu z poradami dla mam. Jesteśmy pewni, że gwiazda TVN tak samo świetnie poradziłaby sobie z nim, jak z dotychczasowymi show o przygotowaniach do ślubu, które tak lubimy! 

Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Stylizacje gwiazd na ramówce wiosennej TVN 2019
Fot. Akpa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?