DZIECI GWIAZD

Nietypowe imię pierwszego dziecka Anny Skury wywołało lawinę nieprzychylnych komentarzy...

Blogerka odpowiedziała zdecydowanie!

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2018 13:58

Zaczęło się niewinnie i radośnie. Kilka dni temu na swoich kontach społecznościowych Anna Skura podzieliła się z wielbicielami informacją, że została mamą! W połowie sierpnia na świat przyszła pierwsza córeczka blogerki. Dziewczynka urodziła się w Nowym Jorku. Ale nie to rozpoczęło wśród internautów gorącą dyskusję. Znacznie większe kontrowersje wywołało nietypowe imię noworodka.

Jak nazywa się córka Anny Skury?

Gwiazda wyjawiła imię dziecka w kolejnym wpisie. „Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan, nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia. ❤ Melody-Najmłodsza (prawie) zdobywczyni Aconcagua, dzielna mała podróżniczka, która jeszcze za nim się urodziła zdążyła odwiedzić już prawie 19 krajów na 5 kontynentach odbywając prawie 40 lotów”, czytamy na Instagramie Anny Skury.

Niestety, pośród wielu komentarz z gratulacjami zdarzyły się i takie, które młodej mamie na pewno było przykro czytać. Internautom nie spodobało się imię dziecka. Dla wielu jest dziwne, brzydkie i niekojarzące się z Polską… „Jeżeli MELODY coś tam będzie chciała wrócić do kraju (albo raczej jej rodzice), to dzieci będą się z niej śmiać. Dzieci są okrutne. Ludzie też. Jak widać niektórzy rodzice też”, brzmiał jeden z komentarzy.

Anna Skura nie zastanawiała się długo nad odpowiedzią. „Dla jednego dziwne, dla drugiego piękne, ot co! No właśnie po nitce do kłębka. Puzzle zaczyną się układać”,, odpisała zagadkowo… Ale i z klasą!

Najważniejsze, że młoda mama zdaje się nie przejmować kilkoma osobami, którym imię jej dziecka nie przypadło do gustu. Najważniejsze, żeby szczęśliwa była dziewczynka i jej najbliżsi – a co do tego nie mamy wątpliwości!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.