Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży. Wiadomo, jakie imię wybrała dla dziecka

Polskie czy zagraniczne?

Gabriela Czernecka 30 stycznia 2021 19:55
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Tancerka i prowadząca Pytanie na Śniadanie choć radosną nowiną podzieliła się z fanami zaledwie kilka dni temu, to jak się okazuje, Ida już będąc małą dziewczynką wybrała imię dla swojego dziecka. Co oznacza i skąd taki wybór? Poznajcie szczegóły.

Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska już niebawem zostanie mamą. O błogosławionym stanie 30-letniej tancerki dowiedzieliśmy się podczas wtorkowego wydania Pytania na śniadanie. Wówczas prowadząc poranny program Ida Nowakowska zaprezentowała widzom swój pokaźnych rozmiarów brzuszek. 

Tancerka zawsze podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Od dawna marzyła o tym, by zostać mamą: ,,Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo", wspominała w wywiadzie dla Urody Życia. Wygląda na to, że jej marzenie się spełniło.

Ida Nowakowska zdradziła, że jest już w szóstym miesiącu ciąży. Tancerka nie wyjawiła jednak, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę, mimo to już jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyjawiła, że imię maleństwa wybrała juz dawno temu! 

Ida Nowakowska w garniturze w ciąży 2021
Fot. AKPA

Jakie imię dla dziecka wybrała Ida Nowakowska? 

Jurorka Dance Dance Dance oficjalnie jeszcze nie potwierdziła, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynkę.  Gdyby Ida Nowakowska urodziła dziewczynkę, to dałaby jej na imię Scarlett. Dlaczego właśnie tak? O tym tancerka opowiedziała jakiś czas temu w rozmowie z reporterem Pomponika: „Po Scarlet O’Harze z Przeminęło z wiatrem. To nie jest sekret. Od dziecka, od kiedy byłam małą dziewczynką i zobaczyłam ten film pierwszy raz, marzyłam o córce o imieniu Scarlett”, wyznała. 

Co sądzicie o wyborze tancerki? 

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska w garniturze w ciąży
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?