Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Ida Nowakowska niedługo zostanie mamą? Mówi wprost: „Włączył mi się instynkt macierzyński”

Czy niebawem podzieli się z fanami wspaniałą wiadomością?

Gabriela Czernecka 3 lutego 2020 08:34
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska marzy o macierzyństwie! Gwiazda w rozmowie z party.pl przyznała, że na planie The Voice Kids młodzi uczestnicy dają jej masę radości. Tancerka wyjawiła także, że jej instynkt macierzyński rozbudził się już na dobre. Czy jej marzenie o byciu mamą wkrótce się spełni? 

Ida Nowakowska o byciu mamą

„Jak byłam małą dziewczynką zawsze chciałam być mamą, żoną. Miałam taki wyidealizowany obraz swojego życia. A tu w ogóle jestem jakaś inna, zwariowana i nie mam jeszcze dzieci. Dla mnie jest to dziwne, że moje życie się tak ułożyło. Ale nie to, że się nie staramy – wręcz odwrotnie. Po prostu jeszcze ich nie mamy. Nie ukrywam, że gdy dowiedziałam się, że Ania Lewandowska jest w ciąży, to od razu do niej napisałam, że jej zazdroszczę. Uwielbiam w ogóle Anię, dla mnie jest niesamowitym człowiekiem, pełnym pokory i skromności”, wyznała jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarzami JastrząbPost. 

Pod koniec ubiegłego roku przyznała, że ostatnie miesiące były dla niej przełomem. Przebywała za granicą, gdzie pracowała nad nowym programem. Wróciła zupełnie odmieniona przez co teraz inaczej podchodzi do pewnych kwestii. Praca na planie The Voice Kids dała jej masę radości. Tancerka w rozmowie z party.pl nie ukrywała, że czuje, że bycie jurorką tego programu to ogromna odpowiedzialność, ale i niesamowite przeżycie.

Udzielanie wsparcia młodym początkującym artystom sprawia, że Ida Nowakowska czuje, jak wielka odpowiedzialność na niej spoczywa. Zdradziła także, że większość uczestników nie potrzebuje złotych rad ani sugestii dotyczących śpiewania czy zachowania na scenie, najczęściej proszą o to, by Ida je po prostu... przytuliła. To sprawiło, że jak sama mówi: „Włączył mi się instynkt macierzyński”. Gwiazda od dawna jest gotowa, by zostać mamą. Zawsze tego pragnęła. Wraz z mężem starają się o dziecko. Czy to marzenie się wkrótce spełni? Mocno trzymamy za nich kciuki!  

Ida Nowakowska, Ida Nowakowska-Herndon, Jack Herndon
Fot. Instagram @idavictoria

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.