Gwiazdy wspierają ofiary w Houston
Fot. Instagram @jlo, @beyonce, @kimkardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez, Beyonce, Kim Kardashian przekazują milionowe datki dla ofiar huraganu w Houston. Lista gwiazd rośnie!

Gabriela Czernecka 1 września 2017 06:00
Gwiazdy wspierają ofiary w Houston
Fot. Instagram @jlo, @beyonce, @kimkardashian

Sandra Bullock, Kim Kardashian, Beyonce, Leonardo DiCaprio - lista gwiazd, które wsparły finansowo ofiary huraganu i powodzi w Houston wciąż rośnie. Pracownicy Czerwonego Krzyża w Stanach przecierają oczy ze zdumienia, widząc sumę, jaką już udało się zdobyć!

Polecamy: Czy Melania Trump pomyliła miejsce katastrofy z wybiegiem dla modelek?

Gwiazdy wspierają ofiary huraganu Harvey

Gdy na konto fundacji wpłynęła kwota w wysokości miliona dolarów, przedstawiciele Czerwonego Krzyża byli w szoku. Taką kwotą wsparła ofiary huraganu i powodzi w Houston Sandra Bullock. „Zrobiłam z to potrzeby serca, pomaganie to obowiązek nas wszystkich”, mówi aktorka. Nie jest jedyną, która postanowiła wesprzeć ofiary tego tragicznego wydarzenia. Kim Kardashian wraz z rodziną przekazała 500 tysięcy dolarów, a aktor Kevin Hart 50 tysięcy. Do zbiórki co rusz dołączają kolejne gwiazdy, które chętnie przekazują określone sumy. 

Określone kwoty pieniężne przekazali także Jennifer Lopez, Dwayne Johnson oraz Beyonce, która podkreśliła, że „jej myśli i modlitwy są z mieszkańcami Houston”, z którego pochodzi. Lista gwiazd z dnia na dzień rośnie. Wsparcia akcji udzielił także Leonardo DiCaprio, który za pośrednictwem swojej fundacji, przelał na pomoc poszkodowanym milion dolarów!

Zobacz: Stylowe gwiazdy na balu charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności 2017. Która wyglądała najlepiej?

Katastrofalne skutki huraganu Harvey

Gwiazdy jednoczą się w niesieniu pomocy ofiarom huraganu Harvey, który kilka dni temu nawiedził stan Teksas. W wyniku huraganu Teksas zalała powódź, której skutki już porównuje się z efektami przejścia huraganu Catrina sprzed dwunastu lat. Tysiące Amerykanów straciło dach nad głową, a wiele osób wciąż uznaje się za zaginione. 

Prezydent USA, Donald Trump zapowiedział powstanie pakietu pomocy dla Teksasu i od razu zastrzegł, że będzie on „bardzo kosztowną propozycją, może najbardziej kosztowną w historii”. Choć Trump ma skłonności do przesady, według ekspertów w tym przypadku może mieć rację. Jak mówią, Huragan Harvey może się okazać najdroższym huraganem we współczesnej historii USA.

Zobacz także: „Będziemy razem walczyć z fake newsami’’. Donald Trump stanął w obronie Agaty Dudy

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.