Wszystkie partnerki amanta polskiego kina!

Damian Duda 14 kwietnia 2018 07:30

O życiu uczuciowym Mikołaja Roznerskiego krążą liczne plotki. Wielokrotnie wiązano aktora z koleżankami po fachu, z którymi poznawał się... na planie filmowym. Te doniesienia bardzo szybko okazywały się nieprawdziwe. Jednak w życiu Roznerskiego zaszły poważne zmiany. Jak donoszą serwisy plotkarskie, powołując się na zdjęcia wykonane przez paparazzi, gwiazdor spotyka się obecnie z Adrianną Kalską, z którą poznał się na planie serialu M jak miłość. To właśnie u jej boku znalazł szczęście! Jednak historia jego związków jest nieco dłuższa... Pamiętacie, z kim w przeszłości spotykał się aktor? Przypominamy wszystkie partnerki Mikołaja Roznerskiego 

1/4
Marta Juras
Copyright @East News
1/4

Mimo że związek aktora z Martą Juras nie przetrwał próby czasu, mają razem syna — Antoniego. Chłopiec urodził się w 2011 roku, a Mikołaj w wywiadach często podkreśla, jak ważna jest w jego życiu rola ojca. „Mam fantastycznego syna, którego kocham i którego dobro jest teraz dla mnie najważniejsze’’, wyznał aktor. 

2/4
Olga Bołądź
Copyright @East News
2/4

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Plany na przyszłość, wspólne mieszkanie... Niestety, ta miłość wypaliła się dosyć szybko, a dokładniej w 2016 roku.  „Próbowałem stałości, ale nie wyszło. Być może nie jestem jeszcze gotowy na stałe związki’’, powiedział aktor w jednym z wywiadów. Tuż po rozstaniu byli kochankowie szybko znaleźli stabilizacje u boku nowych partnerów. 

3/4
Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/4

„Młodzi, piękni i sławni, niemal jak wycięci z żurnala!’’, pisały o nich media. Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski szybko stali się ulubionym tematem prasy kolorowej. Mimo że wcześniej tylko się przyjaźnili, wiosną ubiegłego roku zostali parą. Ten związek nie przetrwał zbyt długo. Już w wakacje tabloidy rozpisywały się na temat kryzysu w ich związku, żeby jesienią ogłosić ich ostateczne rozstanie. „To była decyzja Marceliny (...). Nagle stracił zainteresowanie nią i jej sprawami. Jak każdy aktor, jest trochę narcyzem i skupił się tylko na swojej karierze’’, zdradził znajomy pary.

4/4
Alicja Bachleda-Curuś
Copyright @Dennis Leupold
4/4

Kiedy Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski spotkali się na planie filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach’’, twierdzono, że pomiędzy aktorami jest chemia, a romans tylko wisi w powietrzu. Przez lata wszyscy fani amanta zadawali sobie pytanie, dlaczego związek z jedną z najpiękniejszych polskich aktorek tak szybko się skończył. Sprowokowany przez Kubę Wojewódzkiego Roznerski w jednym z odcinków show podsumował doniesienia tabloidów. „Tego związku w ogóle nie było’’, wyznał aktor. Wierzycie słowom Mikołaja?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.