Wszystkie partnerki amanta polskiego kina!

Damian Duda 14 kwietnia 2018 07:30

O życiu uczuciowym Mikołaja Roznerskiego krążą liczne plotki. Wielokrotnie wiązano aktora z koleżankami po fachu, z którymi poznawał się... na planie filmowym. Te doniesienia bardzo szybko okazywały się nieprawdziwe. Jednak w życiu Roznerskiego zaszły poważne zmiany. Jak donoszą serwisy plotkarskie, powołując się na zdjęcia wykonane przez paparazzi, gwiazdor spotyka się obecnie z Adrianną Kalską, z którą poznał się na planie serialu M jak miłość. To właśnie u jej boku znalazł szczęście! Jednak historia jego związków jest nieco dłuższa... Pamiętacie, z kim w przeszłości spotykał się aktor? Przypominamy wszystkie partnerki Mikołaja Roznerskiego 

1/4
Marta Juras
Copyright @East News
1/4

Mimo że związek aktora z Martą Juras nie przetrwał próby czasu, mają razem syna — Antoniego. Chłopiec urodził się w 2011 roku, a Mikołaj w wywiadach często podkreśla, jak ważna jest w jego życiu rola ojca. „Mam fantastycznego syna, którego kocham i którego dobro jest teraz dla mnie najważniejsze’’, wyznał aktor. 

2/4
Olga Bołądź
Copyright @East News
2/4

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Plany na przyszłość, wspólne mieszkanie... Niestety, ta miłość wypaliła się dosyć szybko, a dokładniej w 2016 roku.  „Próbowałem stałości, ale nie wyszło. Być może nie jestem jeszcze gotowy na stałe związki’’, powiedział aktor w jednym z wywiadów. Tuż po rozstaniu byli kochankowie szybko znaleźli stabilizacje u boku nowych partnerów. 

3/4
Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/4

„Młodzi, piękni i sławni, niemal jak wycięci z żurnala!’’, pisały o nich media. Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski szybko stali się ulubionym tematem prasy kolorowej. Mimo że wcześniej tylko się przyjaźnili, wiosną ubiegłego roku zostali parą. Ten związek nie przetrwał zbyt długo. Już w wakacje tabloidy rozpisywały się na temat kryzysu w ich związku, żeby jesienią ogłosić ich ostateczne rozstanie. „To była decyzja Marceliny (...). Nagle stracił zainteresowanie nią i jej sprawami. Jak każdy aktor, jest trochę narcyzem i skupił się tylko na swojej karierze’’, zdradził znajomy pary.

4/4
Alicja Bachleda-Curuś
Copyright @Dennis Leupold
4/4

Kiedy Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski spotkali się na planie filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach’’, twierdzono, że pomiędzy aktorami jest chemia, a romans tylko wisi w powietrzu. Przez lata wszyscy fani amanta zadawali sobie pytanie, dlaczego związek z jedną z najpiękniejszych polskich aktorek tak szybko się skończył. Sprowokowany przez Kubę Wojewódzkiego Roznerski w jednym z odcinków show podsumował doniesienia tabloidów. „Tego związku w ogóle nie było’’, wyznał aktor. Wierzycie słowom Mikołaja?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.