Hilaria Baldwin, Alec Baldwin
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Hilaria Baldwin i Alec Baldwin po raz szósty zostali rodzicami. Zdjęcie z wszystkimi dziećmi podbija sieć 

Para ma za sobą trudne doświadczenia...

Gabriela Czernecka 2 marca 2021 13:52
Hilaria Baldwin, Alec Baldwin
Fot. Getty Images

Hilaria Baldwin i Alec Baldwin właśnie po raz szósty zostali rodzicami. Para podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie świeżo upieczonej mamy ze wszystkimi pociechami. Informacja wywołała spore zaskoczenie, bowiem poprzedni potomek pary przyszedł na świat… pięć miesięcy temu. Oto, co wiemy o rodzinie Aleca Baldwina!

Rodzina Aleca Baldwina - żona, dzieci, życie prywatne 

Dzieli ich 25 lat, ale łączy prawdziwa miłość. Gdy Alec Baldwin ogłosił światu zaręczyny z Hilarią Thomas, nikt nie wróżył im wspólnej przyszłości. Ona dwudziestoośmioletnia nauczycielka jogi, on pięćdziesięciotrzyletni aktor z łatką amanta. Niewielu sądziło, że para wytrwa w małżeństwie, ale oni każdego dnia udowadniają, że byli sobie przeznaczeni. Wspólnie wychowują gromadkę dzieci i tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Hilaria Baldwin dzieci
Fot. Getty Images

Dzieci Aleca Baldwina

W 2013 roku na świat przyszła ich pierwsza córka, Carmen Gabriela. W 2015 roku na świecie pojawił się syn pary, Rafael Thomas, w 2016 Leonardo. Dwa lata później urodził się Romeo Alejandro. Para świetnie sprawdzała się w roli rodziców czwórki, ale w ich życiu przydarzyły się też przykre momenty.

Hilaria Baldwin, Alec Baldwin dzieci
Fot. Getty Images

W 2019 roku żona Aleca Baldwina przyznała, że dwukrotnie poroniła. „Z przykrością informujemy, że straciliśmy nasze 4-miesięczne dziecko. Chcemy również, abyście wiedzieli, że nie czujemy się teraz dobrze. Wiemy jednak, że mamy mnóstwo szczęścia z czwórką naszych zdrowych dzieci i nigdy tego nie stracimy. Powiedziałam Carmen, że jej młodsza siostra nie przyjdzie. Jeszcze nie teraz. Postaramy się o to innym razem”, napisała wówczas na Instagramie Hilaria Baldwin.

Żona Baldwina nie kryła bólu, jaki towarzyszył jej po stracie córki: „Czuję się zdruzgotana. Nie spodziewałam się usłyszeć takich wiadomości. Nadal jestem w szoku i nie wszystko jest dla mnie jasne”.  Po traumatycznych przeżyciach, para nie przestała starać się o potomstwo i  we wrześniu 2020 roku na świat przyszło piąte dziecko pary, syn Eduardo Pau Lucas. 

Hilaria i Alec Baldwin chętnie dzielą się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Para zamieszcza na Instagramie fotografie, na których mamy okazję podziwiać ich dzieci. Aktualnie są rodzicami ośmioletniej Carmen Gabrieli, pięcioletniego Rafaela, czteroletniego Leonarda, dwuletniego Romeo, pięć miesięcy temu powitali na świecie syna Eduardo. Właśnie za pośrednictwem social mediów małżeństwo ujawniło, że ich rodzina po raz szósty powiększyła się.

Na świecie pojawiło się kolejne dziecko, którego płeć jak na razie nie jest znana. Amerykańskie media spekulują, że Hilaria Baldwin i Alec Baldwin skorzystała z pomocy surogatki lub adoptowała noworodka, bowiem szóste dziecko pojawiło się zaledwie po sześciu miesiącach po narodzinach piątego potomka.  „Mówię ludziom, że moja żona jest kolekcjonerką. Niektórzy zbierają samochody, inni zegarki, dzieła sztuki. Moja żona zbiera dzieci. Lubi dzieci”,  wyznał jakiś czas temu aktor w rozmowie z Ellen DeGeneres. Na najnwszym zdjęciu, na którym cała rodzina pozuje wspólnie nie da się nie zauważyć radości na twarzach dzieci Baldwinów. Widać, że są bardzo szczęśliwi z pojawienia się kolejnego członka rodziny!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…