Hanna Śleszyńska
Fot. Michal WARGIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Hanna Śleszyńska rozstała się z partnerem po 14 latach!

Co było przyczyną?

Olga Figaszewska 21 października 2019 11:15
Hanna Śleszyńska
Fot. Michal WARGIN/East News

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko roztali się. Ich związek zakończył się po 14 wspólnych latach. Co zdradzili na temat łączącej ich relacji?

Hanna Śleszyńska: związek z Jackiem Brzosko

Nigdy nie stanęli na ślubnym kobiercu. To nie było im potrzebne, by stworzyć szczęśliwy związek. Niestety po 14 latach ich drogi się rozeszły. Hanna Śleszyńska i łyżwiarz figurowy, biznesmen - Jacek Brzosko związali się w 2005 roku. Niewiele ujawniali na temat swojej relacji.  

„Nie jesteśmy typową parą, jesteśmy nietypowi. (…) Jesteśmy już w takim wieku, że nie musimy się do niczego spieszyć... Zresztą nie ma recepty na udany związek”, mówiła aktorka kilka lat temu w rozmowie z Super Expressem.

Teraz wszystko wskazuje na to, że będą od nowa budować swoje życie. O tym udało się dowiedzieć dziennikarzom Twojego Imperium. Zatelefonowali do aktorki i otrzymali informację, że drogi byłych partnerów nieodwracalnie się rozeszły.

„Nic więcej nie mam do powiedzenia w tej sprawie”, oświadczyła gwiazda.

Te informacje potwierdził Jacek Brzosko.  „Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej trzeciej osoby. Po prostu tak wyszło. Nic więcej ”, dodał w rozmowie z Twoim Imperium. 

Hanna Śleszyńska, Jacek Brzosko
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.